Výfuky Remus, opravdu jde jen o frajeřinu?

Jedna část motorkářů si říká, na co jiný výfuk, když ten co mám funguje dobře? Pak je tu ale ještě jedna skupina lidí, kteří vyžadují speciálně laděný výfuk kvůli jeho dokonalému zvuku nebo vzhledu. Chtějí, aby jejich motorka byla zkrátka jiná - lepší! V mnoha případech se ale stává, že nezvolí úplně správnou značku a pak se diví, že jim technik na stanici technické kontroly neudělí STK kvůli homologaci nebo ho zahraniční policie pokutuje za nadměrný hluk. Rozhodně si tedy musíte dát při výběru jiného výfuku hodně záležet, protože investujete nemalou částku... My vám můžeme nabídnout výbornou variantu - rakouské výfuky od společnosti Remus, která se zabývá výrobou výfuků již od roku 1990. 

Společnost Remus vlastní rozsáhlé vývojové středisko. Každý výfuk, který vyrábí, prochází složitým vývojovým procesem, aby uspokojil zákazníka ve všech směrech zvuku, výkonu, váze a smozřejmě vzhledu (fotogalerie vybraných typů dole pod článkem). Při výrobě používají robotické svařovaní pro nejvyšší přesnost a plasma/laserové řezání s jemností nože. Do motocyklových výfuků používají vysoce kvalitní vatu s dlouhou životností, která se nevypaluje a nemění tak charakteristiku výfuku.

Důvodů proč koupit laděný výfuk Remus je ale více... Výfuky Remus nejen že dobře vypadají a dobře znějí, ale také jsou plně homologované a legální, dokonce i s EURO 4 od roku 2017. Navíc jsou z kvalitního materiálu např. nerez/titan/karbon/hliník, který má delší životnost a je výrazně lehčí než originální výfuk. Lepší zvuk, který s výfuky Remus získáváte, funguje i jako bezpečnostní prvek, kdy okolní účastníci provozu dostanou zpětnou vazbu nejen vizuální, ale i akustickou. K tomu všemu s tímto výfukem jednoznačně zvýšujete výkon a kroutící moment. O kolik procent se jedná zjistíte na stránkách www.remus.eu.

V nabídce Remus najdete i nehomologované výfuky s označením RACE, které jsou výhradně pro použití na závodních tratích. Tyto výfuky se nemusí řídit vyhláškami evropské unie, mají impozantní zvuk doplněný vyšším výkonem a sníženou váhou. Se závodní technologií Remus se můžete potkat ve všech třídách na nejrůznějších okruhových závodech po celém světě. Mnoha četná vítězství v nejrůznějších národních i mezinárodních závodech podtrhují samotnou výkonnost výfukových systémů Remus. Odborné znalosti ze samotného závodění jsou převedeny přímo do homologovaného sportovního výfukového systému, který můžete mít na svém motocyklu i vy!

Společnost Remus má od začátku založení bohaté zkušenosti se závodními výfuky a jejich vývojem, které dokážou přenést i na homologované silniční výfuky, což je naprostá PARÁDA!!! 

Nejmodernější centrum vývoje a testování nabízí rozsáhlé možnosti pro detailní výzkum výfukových systémů REMUS. Kombinace vysoce kvalitních materiálů a nejmodernější technologie zpracování, stejně jako vysoce kvalifikovaní zaměstnanci zaručují kvalitní výrobky nejvyšší kvality.  

Proč vybrat výfuky REMUS?

Specialista na sportovní výfukové systémy • špička na trhu laděných výfuků • nejvyšší možná kvalita s exklusivním vzhledem • pozitivní vliv na výkonovou charakteristiku motoru • NOVÉ snížené CENY jako z VÝROBY REMUS RAKOUSKO • doprava z Rakouska k vám domů ZDARMA • bez problému s STK kontrolou v ČR • včetně homologačních listů a dokumentů EC • 25 let zkušeností s motocyklovými svody a výfuky • Vysoce kvalitní materiál (nerez / titan / uhlík) • Zvýšení výkonu a točivého momentu • Sportovní, zvukový zvuk • Hmotnostně optimalizované • Homologaci ES

Většina výfuků REMUS je na objednávku. Neváhejte nás kontaktovat na zákaznické lince 493 030 830 nebo emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Stačí sdělit požadavek, o které výrobky REMUS máte zájem, na jaký typ motocyklu a my vám co nejdříve sdělíme cenu a termín dodání. 

Bikers Crown je výhradním dovozcem výfukových systémů REMUS do České republiky. Pravidelně se zúčastňujeme speciálních školení, abychom vám byli schopni pomoci s výběrem a zodpovědět všechny vaše dotazy. Na těchto speciálních školeních jsou vždy prezentovány a předváděny přednosti výfuků REMUS vyslaným specialistou z Rakouska. 

 

Zaujali vás výfuky REMUS? Máte zájem o více informací o jednotlivých typech výfuků? Neváhejte se obrátit na naše zaměstnance na prodejně. Rádi vám zodpovíme všechny vaše dotazy  nebo volejte každý všední den na zákaznickou linku 493 030 830.

 

Více informací o výfucích REMUS najdete na oficiálních stránkách:
www.remus.eu

 

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 24 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Shoei
AGV
Nexx
HJC
Bell
Shark
XRC
Dainese
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Rusty Pistons
Hyperpro
Bike-Lift
Acebikes
Kriega
Pack´n go
Sparks
100%
Accel
Falco
Exustar
Kellermann
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Ison
Alpine
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Brübeck
Carhartt
Nabajk
Interphone
Motul
Muc-Off
Hiflo Filtro
Bike it