Carhartt

Za více jak 125 let se stal Carhartt nejlepším ve své třídě pracovního oblečení,které respektuje těžce vydělané peníze tvrdě pracujících lidí .Oblečení Carhartt je známé pro robustní konstrukci, inovativní design a výjimečnými standardy kvality, trvanlivosti a komfortu.Pracovní oděv Carhartt se stal legendou mezi zkušenými obchodníky a řemeslníky Ameriky.

Prvními výrobky vyráběné spločností Carhartt byly montérky v provedení tuhé plátno "duck" a denimu. Carhartt pracovní oblečení nabízí celou řadu charakteristických znaků , jako jsou prémiové látky, robustní konstrukce, pohodlný pocit a mnoho detailů, jako jsou trojitě prošité hlavní švy a funkční kapsy.

Stejně jako Hamilton Carhartt začal před čtyřmi generacemi, Carhartt bude i nadále vyrábět nejvíce robustní a odolné oblečení pro budoucí generace.

Nabídku oblečení Carhartt najdete na našem eshopu ZDE

Více z této kategorie: « Brübeck Nabajk »

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 24 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Shoei
AGV
Nexx
HJC
Bell
Shark
XRC
Dainese
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Rusty Pistons
Hyperpro
Bike-Lift
Acebikes
Kriega
Pack´n go
Sparks
100%
Accel
Falco
Exustar
Kellermann
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Ison
Alpine
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Brübeck
Carhartt
Nabajk
Interphone
Motul
Muc-Off
Hiflo Filtro
Bike it