Loading…

Nakopni to a rozjeď to s námi!

Proč se stát jedním z nás?

Pojďme táhnout za jeden plyn

Přidej se do týmu Bikers Crown a staň se součástí dynamické společnosti, která je leadrem ve svém oboru. Pracujeme jako jeden tým a rádi tě svezeme s sebou. Prohlédni si pracovní pozice, které aktuálně nabízíme a vyber si tu pravou pro tebe. 

Těšíme se na tebe!

Zeptali jsme se našich kolegů

Katka Volejníková
Vedoucí centrálního skladu

Kateřina Volejníková Kdy jsi se připojila k Bikers Crown? 
Pracuji zde od 1. června 2018

Co tě na tvé práci nejvíce baví? 
Různorodost,komunikace s lidmi,souboj s časem – adrenalin a inovace skladu

Proč pracovat v Bikers Crown?
V BC se nikdy nenudíte, poznáte spoustu zajímavých lidí a získáte spoustu nových zkušeností. Ten dělá to a ten zas tohle a všichni dohromady uděláme moc :)

Je něco, co bys chtěla říci navíc o Bikers Crown?
Pracovala jsem zde před asi 18 lety, kdy Bikers byl ještě v plenkách. Přišla jsem o období jeho dětství, dospívání i pubertu. Vrátila jsem se do vyspělé firmy, která ustála veškerá období a tvrdý konkurenční boj. Smekám nejen před vedením firmy, ale i před obětavostí lidí, kteří zde pracují.

Jan Mareš
Obchodní ředitel

Honza Mareš Kdy jsi se připojil k Bikers Crown? 
Bylo to v říjnu roku 2011.

Co tě na tvé práci nejvíce baví? 
Že se nikdy nenudím a každý den nastanou nové okolnosti a požadavky, které pro mě znamenají nové výzvy a cíle. Baví mě, že se práce v Bikers Crown hodně opírá o jeden z mých největších koníčků – motorky. Díky ní navštěvuji nejrůznější místa a setkávám se se zajímavými lidmi nejen ze světa motorek.

Proč pracovat v Bikers Crown?
Protože nevím, kdo by nechtěl být součástí týmu skvělých lidí, kteří roztáčí tenhle motor. I přesto, že za dobu, co zde pracuji, BC povyrostl, zachoval si stále lidskou tvář. Nejsme korporát, ale přesto nebo možná právě proto, jsme profi tým a to mě baví.

Je něco, co bys chtěl říci navíc o Bikers Crown?
Chtěl bych říct to, že brzy tomu bude dvacet let, kdy se otevřely dveře první prodejny Bikers Crown v Chlumci. Za ta léta Bikers Crown prošel mnohými situacemi, různými změnami a dlouhým vývojem, během kterého dospěl. Bez odhodlání a energie, se kterou v týmu k práci přistupujeme, by nebylo možné tohle naše „dítě“ vychovat. Záměrně říkám naše, protože ho považuji za svůj druhý domov. A taky pevně věřím, že společně budeme úspěšně oslavovat i další jubilea.

Helena Žďárská
Vedoucí chlumecké prodejny

Helena Žďárská Kdy jsi se připojila k Bikers Crown? 
Nastoupila jsem do Bikersu v roce 2014

Co tě na tvé práci nejvíce baví? 
Baví mě práce s lidmi a jsem ráda za každou zkušenost s nimi a to, že mám možnost mít na dosah ruky poslední novinky z motorkářského světa.

Proč pracovat v Bikers Crown?
Máme skvělý a přátelský tým lidí. Navíc Bikers Crown je dynamická firma, která se snaží jít s posledními trendy v oboru, to se odráží také na prodejnách a proto se tu člověk nikdy nenudí a práce je zde velice různorodá a zábavná.

Je něco, co bys chtěla říci navíc o Bikers Crown?
Ať nikdy neubere plyn!

ŽIVOT V BIKERS CROWN