csende

Soutěžte s námi o zajímavé ceny, právě probíhá soutěž:

S každou uskutečněnou objednávkou na našem eshopu máte možnost zúčastnit se soutěže o zajímavé ceny! Stačí vyplnit jednoduchý dotazník po dokončení objednávky a rázem jste zařazeni automaticky do soutěže. Čím více objednávek uděláte, tím větší šanci na výhru máte. Přejeme hodně štěstí! :-)

 

Známe výherce skútru Peugeot

Ve spolupráci s výhradním dovozcem skútrů Peugeot do ČR jsme pro vás na začátek letošní sezóny připravili jarní soutěž o skútr Django Evasion 125i ABS. Tento vymazlený skútr v retro kabátku skrývající moderní technologie má stylu a šarmu opravdu na rozdávání a nyní již i svého výherce! 

Výherce racingových rukavic XRC

Začátkem roku 2019 probíhala na eshopu Bikers Crown další soutěž, tentokrát o kožené racingové rukavice XRC Clutch. Výherce pan Bříza si přišel pro výhru na plzeňskou pobočku Bikers Crown. 

K výhře srdečně GRATULUJEME !!!

Výherce akční kamery Lamax X9.1

Na desátém ročníku výstavy Motosalon 2019 probíhala velká soutěž Bikers Crown o hodnotné ceny. Výhercem druhé ceny, jejimž předmětem byla akční kamera LAMAX X9.1 v hodnotě 3.690 Kč, se stal František Lexa, který si přišel pro výhru na chlumeckou pobočku. K výhře srdečně GRATULUJEME !!!

Další soutěže budou následovat.

Výherce akční kamery Lamax

Na eshopu Bikers Crown probíhala soutěž o akční kameru Lamax Taurus X10. Výherce pan Jaroměřský si přišel pro výhru na chlumeckou pobočku Bikers Crown. K výhře srdečně GRATULUJEME !!!

Výherce dárkového boxu IPONE

Na eshopu Bikers Crown probíhala další soutěž, které se může zúčastnit každý, kdo udělá min. jednu objednávku. Předmětem výhry byl dárkový box čístících a udržovacích prostředků IPONE. Výherce paní Wohlová si přišla pro výhru na brněnskou pobočku Bikers Crown. K výhře srdečně GRATULUJEME !!!

Výherce helmy XRC

Na eshopu Bikers Crown probíhala další soutěž, které se může zúčastnit každý, kdo udělá min. jednu objednávku. Předmětem výhry byla tentokrát integrální helma XRC Race Tech. Výherce pan Coufal si přišel pro výhru na brněnskou pobočku Bikers Crown. K výhře srdečně GRATULUJEME !!!

Výherce dárkových poukazů Bikers Crown

Na eshopu Bikers Crown máte možnost zúčastnit se soutěže o atraktivní ceny. Stačí jen udělat objednávku a vyplnit pár otázek, čímž se automaticky zařazujete do soutěže. Gratulujeme panu Ondřejovi, který vyhráva 5 dárkových poukazů Bikers Crown. Pro výhru si přišel na pražskou prodejnu na Braníku. 

K výhře srdečně GRATULUJEME !!!

Výherce textilního kompletu Nazran

V časopise Motohouse čísle 5/2018 probíhala velká soutěž, do které věnovala cenu firma Bikers Crown v podobě textilního kompletu Nazran Moritz. Výherce pan Semeniuk si přišel pro výhru na pražskou pobočku Bikers Crown Ořech.

K výhře srdečně GRATULUJEME !!!

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 19 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Shoei
AGV
Nexx
Premier
Simpson
XRC
Dainese
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Ipone
Rusty Pistons
MX Agresive
Hyperpro
Bike-Lift
BC Battery Controller
Kriega
Shad
Pack´n go
Sparks
100%
Accel
Falco
Exustar
Milwaukee
Koso
Kellermann
Ögon
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Ison
Alpine
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Moira
Brübeck
Healtech
Interphone
Steel
Motul
Muc-Off
Hiflo Filtro
Bike it