Podařený víkend na MS v motokrosu v Lokti

Třináctý podnik sezony mistrovství světa v motokrosu zavítal do České republiky, konkrétně na závodní dráhu v Lokti nad Ohří. Bikers Crown ve spolupráci s IPONE - oficiálním partnerem celého podniku MS, zde měl prezentanční stánek produktů IPONE. Řada favoritů chyběla, protože buď do Čech nepřijeli kvůli zranění nebo se zranili v průběhu víkendu (smolaře sezóny Jeffrey Herlingse přejel v kvalifikaci jeho týmový kolega z loňského roku Jordi Tixier, vykloubyl mu kyčel a podle všeho se dosavadní lídr kubatury MX2 na motorku do konce sezóny už neposadí). V neděli se závodilo již na ostro a letos si popáté na svoje konto připsal celkové vítězství jezdec tovární Yamahy a nováček třídy MXGP Romain Febvre. Ve třídě MX2 získal celkové prvenství Valentin Guillod, jedoucí rovněž na Yamaze. Čeští jezdci Martin Krč a Jonáš Nedvěd nebodovali. V kategorii žen získala čtvrtý titul mistra světa Italka jedoucí na stroji Yamaha Kiara Fontanesi.

Velká cena České republiky se určitě povedla! Počasí vyšlo dokonale, dráha byla skvěle nachystaná a i když toho pořadatelé měli celý víkend až nad hlavu, patří jim velké díky za skvěle odvedenou práci. Všem návštěvníkům děkujeme za návštěvu našeho stánku a těšíme se zase na příští rok, neboť loketské serpentiny zůstanou v seriálu mistrovství světa minimálně další 2 roky.

Zvýhodněné balíčky IPONE, které jsme prodávali na akci, můžete zakoupit i na našem eshopu nebo na kamenných prodejnách Bikers Crown

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 24 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Shoei
AGV
Nexx
HJC
Bell
Shark
XRC
Dainese
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Rusty Pistons
Hyperpro
Bike-Lift
Acebikes
Kriega
Pack´n go
Sparks
100%
Accel
Falco
Exustar
Kellermann
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Ison
Alpine
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Brübeck
Carhartt
Nabajk
Interphone
Motul
Muc-Off
Hiflo Filtro
Bike it