Nová publikace "HORY & ZATÁČKY" skladem!

Nová publikace "HORY & ZATÁČKY" volně navazuje na doposud vydané knížky edice Alpský motorkářský průvodce, jako byly Rakousko, Dolomiti, Francie, či Toskánsko. Díky širšímu týmu autorů je také „návratem“ na česko-slovenské podhorské a horské silnice, s občasným přejezdem do sousedního Polska a také poprvé mimo asfalt, na horské cesty Podkarpatské Rusi, rumunského Banátu a Slovinska.

Samozřejmě neopouští ani atraktivní oblasti Rakouska, Itálie, Bavorska a zcela nově také Schwarzwald a Vogézy.

Kniha obsahuje popisy zajímavých míst a motorkářských okruhů, přehledně vyřešené itineráře, mapy a množství ilustračních fotografií. Formát publikace je A5, rozsah 176 stran. Alpský motorkářský průvodce je skutečnou lahůdkou pro vášnivé cestovatele na "dvou kolech" a neměla by chybět žádnému motorkáři, který touží po poznávání lukrativních míst ze sedla motocyklu.

Nové HORY & ZATÁČKY budou prodeji od poloviny listopadu v našem eshopu za cenu 299 Kč (na Slovensku 12 EUR).

Nové HORY & ZATÁČKY jsou v prodeji od poloviny listopadu na našem eshopu za skvělých 299,- Kč. Skvělý tip na vánoční dárek!!!

Do eshopu

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 24 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Shoei
AGV
Nexx
HJC
Bell
Shark
XRC
Dainese
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Rusty Pistons
Hyperpro
Bike-Lift
Acebikes
Kriega
Pack´n go
Sparks
100%
Accel
Falco
Exustar
Kellermann
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Ison
Alpine
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Brübeck
Carhartt
Nabajk
Interphone
Motul
Muc-Off
Hiflo Filtro
Bike it