Bikers Crown vás zve na výstavu Motosalon 2019

Na desátém ročníku výstavy Motosalon, konané ve dnech 28. 2. - 3. 3. 2019 v pražských Letňanech, představí největší síť moto prodejen v České republice - společnost Bikers Crown, část novinek pro letošní rok. K vidění budou světové značky, které zastupují na českém, potažmo slovenském trhu. 

Na výstavě Motosalon vám bude přímo ve stánku Bikers Crown představen elektronicky řízený airbag system v oblečení Alpinestars, který patří k nejlepším airbagům současnosti a je využíván samotnými jezdci MotoGP. Inovativní celokarbonové italské helmy Caberg nebo zcela nová výklopná helma Nexx X.Vilitur od známého portugalského výrobce. 

K vidění bude i integrální helma Premier, ve které závodí nejvýraznější jezdec českých superbiků Jakub Smrž nebo cestovní novinka italských bot Falco Avantour Evo. Na výstavě si můžete "osahat" nejprodávanější adventure komplet loňské sezony Nazran Moritz, který je nabízen hned ve 4 barevných provedení. U oficiálního prodejce značky Shoei nemůže ve stánku chybět ani druhá generace oblíbených výklopek Shoei Neotec II Excursion. Naprostou novinkou (v Čechách vyráběnou !!!), je také nový model motocyklových jeans s vláknem Dyneema Trilobite jeans Go-Up.

Na konci loňského roku se Bikers Crown stal výhradním distributorem rukavic FIVE, které používá i jediný český jezdec v MotoGP Karel Abraham, proto zde nebudou chybět aktuální modely tohoto francouzského specialisty. Ve stánku Bikers Cown narazíte samozřejmě i na další osvědčené značky, na které jste u nich zvyklí. Svoje místo zde bude mít mezi cestovateli oblíbená holandská značka motooblečení MACNA. Ta pro letošní sezónu obléká do luxusní kožené kombinézy i našeho jezdce v Moto 3 Jakuba Kornfeila. Nechybět budou ani bestsellery XRC a pro milovníky motokrosu či endura novinky značek FOX, Shift, 100% nebo Acerbis. Pro stavitele a obdivovatele kustom scény bude k vidění samozřejmě oblečení Rusty Pistons, ale i třeba blinkry ve velikosti mince od Kellermann Atto, které se vyjímají doslova na každém "kafíčku"...

Těšit se můžete opravdu na zajímavou expozici, kterou na výstavě nebude možné přehlédnout. Většinu vystavených věcí si budete moci navíc rovnou zakoupit! A aby toho nebylo málo, tak pro vás ve stánku slibují to nejlepší kafe, které dostanete v originálním hrnku a překvapení v podobě zajímavých slev a soutěží o hodnoutné ceny. 

Všechny pobočky Bikers Crown po celé republice (mimo Bikers Crown Ostrava, která bude v době konání výstavy uzavřena) mají standardně otevřeno každý den, včetně soboty a neděle, od 9. do 19.00 hod.! V době konání výstavy navíc nabízejí extra zajímavé slevy na kompletní nabídku zboží na svých prodejnách.

Bikers Crown patří již 19 let k ověřeným motoshopům v ČR se zajímavou historií. Zabývají se nejen prodejem, ale i samotnou výrobou moto oblečení a příslušenství na motocykly, proto by návštěva jejich expozice měla být pro každého milovníka motocyklů příjemným zážitkem. Pokud se chystáte na letošní výstavu v Letňanech, rozhodně se u nich zastavte... 

 

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 24 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Shoei
AGV
Nexx
HJC
Bell
Shark
XRC
Dainese
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Rusty Pistons
Hyperpro
Bike-Lift
Acebikes
Kriega
Pack´n go
Sparks
100%
Accel
Falco
Exustar
Kellermann
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Ison
Alpine
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Brübeck
Carhartt
Nabajk
Interphone
Motul
Muc-Off
Hiflo Filtro
Bike it