Zima už letos nepřijde, sezóna začíná!

Už je to tady! Už je to tady!

Zimního počasí bylo letos jako šafránu, a začátek března už to nespraví. Současné denní teploty mezi +5 a +10 stupni nás budou doprovázet až do konce měsíce. Dokonce je pravděpodobné, že se v jeho pracovních dnech objeví někde i 12 °C. Aktuální výhled na březen naznačuje, že i tento měsíc by měl v naší zemi přinést teploty asi o 2 °C nad dlouhodobým normálem. Zimní počasí tedy už nečekáme. Stále ještě je možné, že i v polovině března může náhle přijít sníh do celé republiky. Pokud se tak stane, bude to ale jen krátkodobá záležitost.

Všichni jsme po zimě natěšeni až usedneme za řídítka svých strojů, ale tak jako tomu bývá z kraje sezony každým rokem, spousta motorkářů se ze svých cest ani nevrátí... I když lepší počasí láká motorkáře vyjet, je důležité, aby si všichni uvědomili rizika s tím spojená. Po zimě je na silnicích hodně výtluků a povrch je místy pokryt štěrkem. Zvyšuje se riziko smyku nebo najetí do narušeného místa a následného nezvládnutí stroje. Navíc jsme nebyli přes celou zimu na silnicích vidět a oči šoférů aut si zase musí zvykat na to, že nás budou potkávat. Důležité je respektování se navzájem. Motorkář často svojí rychlou a někdy i bezohlednou jízdou vytvoří velice nebezpečnou situaci, kterou nezkušený nebo stejně bezohledný řidič neodhadne, a dochází tak k tragédii.

!!! JEZDĚTE S ROZVAHOU A ROZUMEM !!!

!!! MYSLETE NA SVOJI BEZPEČNOST !!!

Všechny uvedené produkty již brzy na našem eshopu...

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 24 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Shoei
AGV
Nexx
HJC
Bell
Shark
XRC
Dainese
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Rusty Pistons
Hyperpro
Bike-Lift
Acebikes
Kriega
Pack´n go
Sparks
100%
Accel
Falco
Exustar
Kellermann
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Ison
Alpine
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Brübeck
Carhartt
Nabajk
Interphone
Motul
Muc-Off
Hiflo Filtro
Bike it