Vyhrej 5 poukazů v hodnotě 5.000,- Kč

„Zkuste svoje štěstí v další soutěži Bikers Crown, ve které můžeš vyhrát dárkové poukazy v celkové hodnotě 5000 Kč !" „Zkuste svoje štěstí v další soutěži Bikers Crown, ve které můžeš vyhrát dárkové poukazy v celkové hodnotě 5000 Kč !"

OBJEDNEJ, ODPOVĚZ A VYHRAJ! Zkuste svoje štěstí v nové soutěži Bikers Crown, ve které můžete vyhrát 5 dárkových poukazů na nákup zboží v Bikers Crown v celkové hodnotě 5.000,- Kč! Soutěže se může zúčastnit každý, kdo si objedná jakékoliv zboží na našem e-shopu v libovolné hodnotě. Po potvrzení objednávky stačí jen vyplnit jednoduchý dotazník a automaticky budete zařazeni do soutěže. Čím více objednávek, tím větší šanci na výhru máte!


Věnuj svým blízkým dárkový poukaz na nákup moto oblečení, helem, doplňků a náhradních dílů v našich kamenných prodejnách. Uděláš jim 100% radost a budeš mít jistotou, že tvůj dárek nebude ležet někde ve skříni! Poukaz má platnost 12 měsíců.

Dárkový poukaz Bikers Crown za 5.000,- Kč 

Jak hrát?

Princip soutěže je velice jednoduchý... Navštivte náš e-shop na adrese obchod.bikerscrown.cz, objednejte jakýkoliv výrobek z naší nabídky v libovolné hodnotě a po potvrzení objednávky vyplňte jednoduchý dotazník, to je vše! Vaše odpovědi budou automaticky zařazeny do databáze potenciálních výherců. Soutěž trvá do 30. září 2016 a jméno vylosovaného šťastlivce bude zveřejněno na našich webových stránkách. 

Soutěž trvá do konce září 2016. PŘEJEME HODNĚ ŠTĚSTÍ !

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 24 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Shoei
AGV
Nexx
HJC
Bell
Shark
XRC
Dainese
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Rusty Pistons
Hyperpro
Bike-Lift
Acebikes
Kriega
Pack´n go
Sparks
100%
Accel
Falco
Exustar
Kellermann
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Ison
Alpine
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Brübeck
Carhartt
Nabajk
Interphone
Motul
Muc-Off
Hiflo Filtro
Bike it