Nový KATALOG BIKERS CROWN 2016

600 stran produktů, novinek 2016, rad a tipů na tvoje cesty... 600 stran produktů, novinek 2016, rad a tipů na tvoje cesty...

Rok s rokem se sešel a je tu opět nový katalog BIKERS CROWN, letos ale vyjíměčně trochu jinak! Pro sezonu 2016 jsme připravili netradičně uspořádaný katalog zaměřený výhradně na jezdce. Dali jsme si jasný cíl, abyste se jednoduše orientovali a lépe se vyznali v naší nabídce. Díky tomu pak vybrali přesně to, co sháníte! Ve spolupráci s BESIPem a časopisem Motohouse jsme navíc připravili i manuál pod názvem NA MOTORCE V PRAXI, který je součástí katalogu a najdete v něm cenné rady a tipy, které určitě ocení jak začínající, tak i zkušení motorkáři. 

"Chceme vám zjednodušit hledání v naší velké nabídce 
a pomoci s výběrem vybavení přesně pro vás
a na vaši motorku"

Jelikož si i nadále chceme zachovat pozici největšího prodejce motocyklového oblečení, příslušenství a doplňků na našem trhu, udržujeme co nejširší a nejkomplexnější nabídku sortimentu. To je důvod, proč máme v portfoliu hned sedm značek motocyklového oblečení. Každý z nich má svoje interní pojmenování a značení materiálu i přes to, že mají některé z nich stejné vlastnosti a charakteristiku. Proto jsme tento katalog chtěli udělat přehlednější a tak jsme hodnotili jednotlivé materiály, které jsou použity v jednotlivých či laminovaných vrstvách oblečení. V džungli názvů nejrůznějších membrán jsme zjištovali hodnoty vodních sloupců a paropropustnosti. Stejně tak, jako hodnoty oděruvzdornosti použitých vrchních materiálů. Nezapomněli jsme ani na hodnocení odvětrání a výkonostního stupně použitých protektorů. Vše spravedlivě, pro každý výrobek stejným metrem. 

Na základě těchto testů jsme vytvořili nové jednotné označení, které by vám mělo pomoci v orientaci vlastností nabízených produktů. 

Letošní katalog je rovněž úplně jinak koncipován. Dřív jste byli zvyklí, že jsme nabízeli produkty rozdělené podle značek. V tomto katalogu jsme se ale zaměřili na typy motorek, na kterých jezdíte a kterým dáváte přednost. Jste-li vášnivými cestovateli jezdící tisíce kilometrů po Evropě, bude vás určitě zájímat sekce TOURING / TRAVEL / ADVENTURE. Fandíte-li rychlým okruhům, všímejte si červeně označené části katalogu. Na své si samozřejmě přijdou i milovníci chromu a kůže, stejně tak jako scrambleři a "kafíčka". K oblečení jsme přidali rukavice, boty a helmy. Vše roztříděné do jednotlivých komunit tak, aby vás oslovili přesně a cíleně. 

"Dopřejte si pohodlí a styl, který se vám líbí, ale nikdy nezapomínejte na svoji bezpečnost"

I proto vám v tomto katalogu chceme připomenout základní pravidla při jízdě na motorce a zahrnuli jsme do něj motorkářskou příručku pod názvem NA MOTORCE V PRAXI, ve které najdete zajimavé informace, týkající se nás všech. Na co je dobré dát si pozor při jízdě ve dvou, čeho se vyvarovat v dešti, co byste neměli zapomenout, když vyrážíte na motodovolenou a mnohé další rady a tipy, které ocení začínající i zkušenější motorkáři.   

Oblečení vybírejte a zkoušejte pokud možno vždy na Vaší motorce, abyste přesně věděli, jestli dobře padne či nikoliv. 


"Nechte se inspirovat novým katalogem"
600 stran produktů, novinek 2016, rad a tipů na tvoje cesty...

Prodejní cena katalogu je za symbolických 99,- Kč.
Jsi-li vášnivým motorkářem či motorkářkou, neměl by chybět v tvojí "knihovně".

Koupit na eshopu

V naší nabídce najdete samozřejmě i nadále spousty doplňků, příslušenství a náhradních dílů na vaše motocykly. Ty ale nejsou součástí tohoto katalogu. 

Převážná většina výrobků z katalogu bude dostupná v kamenných prodejnách Bikers Crown. Držitelé V.I.P. karty si mohou vyzvednout katalag ZDARMA na našich prodejnách, stačí se jen prokázat vaší kartou. Díky spolupráci s přímými výrobci a výhradnímu zastoupení pro ČR a SK vám dokážeme nabídnout ty nejlepší možné ceny, stejně tak jako dodávky speciálních dílů přímo od výrobců. 

Věříme, že se vám nový katalog bude líbit, a že v něm každý najde to, co hledá...

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 24 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Shoei
AGV
Nexx
HJC
Bell
Shark
XRC
Dainese
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Rusty Pistons
Hyperpro
Bike-Lift
Acebikes
Kriega
Pack´n go
Sparks
100%
Accel
Falco
Exustar
Kellermann
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Ison
Alpine
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Brübeck
Carhartt
Nabajk
Interphone
Motul
Muc-Off
Hiflo Filtro
Bike it