Skvělý test Forcefield!

Nezávislý moto časopis EURO MOTO ohodnotil Forcefield jako nejlepší protektor na trhu (Euro Moto Italy). Pro Sub 4 zvítězil v testu! Získal 10 bodů z 10 možných v detailním testu a rozboru nejznámějších protektorů.

Euro Moto, italský časopis, provedl kompletní test zádových protektorů. Provedeny byly úplné CE rázové testy a výsledky testů byly oficiálně vydány.

Co je pro nás potěšující: Forcefield PRO SUB 4 neztratil jediný bod – jako jediný získal 10/10. Do testu byly zapojeny i protektory všech známých značek jako Alpinestars, Dainese, Spidi, Axo, BMW a Zandona. Závěr: Forcefield je nejlepší zádový protektor na trhu.

Fakt, že Forcefield skvěle uspěl i v konkurenci několikanásobně dražších protektorů, je skvělá zpráva i pro Bikers Crown jako exkluzivního distributora chráničů Forcefield do ČR.

Kompletní nabídku protektorů Forcefield najdete na našem e-shopu.
Více informací naleznete na internetových stránkách Forcefield.

 

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 24 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Shoei
AGV
Nexx
HJC
Bell
Shark
XRC
Dainese
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Rusty Pistons
Hyperpro
Bike-Lift
Acebikes
Kriega
Pack´n go
Sparks
100%
Accel
Falco
Exustar
Kellermann
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Ison
Alpine
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Brübeck
Carhartt
Nabajk
Interphone
Motul
Muc-Off
Hiflo Filtro
Bike it