Sbal se a vyraž!

Zavazadla Pack´N Go Zavazadla Pack´N Go

Máte před sebou dovolenou? Přemýšlíte, jak zabalit všechny potřebné věci a převézt je na motorce? Prohlédněte si kolekci značky PACK´N´GO na našem eshopu! V široké nabídce "vychytaných" brašen, vaků, tankbagů a kapsiček si určitě vyberete...

Všechny výrobky Pack´N Go jsou voděodolné, pro 100% nepromokavost slouží nepromokavý návlek. V každém tankbagu a postranních taškách Pack´N Go najdete reflexní obal na přilbu, který slouží jako výstražný trojúhelník při nouzovém stání. Na veškeré výrobky Pack´N Go je prodloužená záruka 4 roky!

Zavazadla Pack´N Go můžete objednávat na našem eshopu. K vidění jsou rovněž na všech prodejnách Bikers Crown.

packngo1

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 24 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Shoei
AGV
Nexx
HJC
Bell
Shark
XRC
Dainese
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Rusty Pistons
Hyperpro
Bike-Lift
Acebikes
Kriega
Pack´n go
Sparks
100%
Accel
Falco
Exustar
Kellermann
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Ison
Alpine
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Brübeck
Carhartt
Nabajk
Interphone
Motul
Muc-Off
Hiflo Filtro
Bike it