Produktové školení moto oblečení MACNA

Hned z kraje února proběhlo v sídle společnosti Bikers Crown další produktové školení. Tentokrát se jednalo o touringové oblečení holandského výrobce MACNA. Profesionálního školení se ujal vyslaný specialista společnosti Arne Philipoom a získané informace, které byly na tomto semináři prezentovány, opravdu stály za to! Během produktového školení byly představeny technologické novinky, TOP produkty, jejich specifika s důrazem na bezpečnostní prvky a skvělé komfortní vlastnosti. MACNA takřka každým rokem vymýšlí nové technologické vychytávky, které posouvají výbavu motorkáře zase o kus dál... Přesvědčte se sami a vyzkoušejte cestovní oblečení MACNA, věřte, že nebudete litovat!

Speciální školící místnost v centrální budově Bikers Crown, určenou zejména ke zvyšování profesionality a znalostí našich zaměstnanců, využíváme opravdu hojně a jednou z dalších akcí bylo produktové školení holandského specialisty na touringové motooblečení MACNA. Školícím technikem firmy Macna byla mimo jiné vysvětlena a přiblížena filozofie a práce firmy od samého vzniku a směr, kterým se MACNA řídí. Následně byly postupně představeny a rozebrány nejklíčovější prvky používané u jednotlivých modelů. U řady z nich vlastní Macna výrobní patent.

 

Jedním z mnoha příkladů je představení Raintex DL - přímé laminace, kdy je membrána nalaminována přímo na vnější vrstvu oblečení nebo technologie rukavic Outdry používaná při výrobě nepromokavých rukavic. Technologickou novinkou je i přezka u bund používaná místo suchého zipu pod označením COMFIX, která se zacvakne do posuvného mechanizmu a pevně zafixuje. Speciální nákrčník WINDCOLLAR, který zabrání, aby při dešti stékala voda za krk nebo uzamknutí zipu do pevné polohy CLICK PULLER. Nebyl opomenut ani NIGHT EYE materiál, který rozhodně oceníte především v jízdě za snížené viditelnosti. Ve dne má tento materiál klasickou barvu bundy, např. šedou, ale jakmile vyjedete na silnici v noci a auta vás začnou ozařovat světly, celý materiál Night Eye se doslova rozsvítí a záříte na míle daleko. Je to způsobeno využíváním skelných střípků integrovaných přímo do tkaniny bundy, která tak odráží zpětně světlo ke svému zdroji, a to i na velkou vzdálenost!

Vedoucí prodejen a technická podpora Bikers Crown získali cenné znalosti a zkušenosti, které nelze dohledat v žádné příručce nebo katalogu. Jsme obohaceni o dojmy a hlavně důležité technologické informace, které nám byly profesionálně podány zástupcem této světové značky, která díky svým produktům získává opravdu silné postavení na světovém trhu mezi výrobci oblečení na motorku.

Jsme připraveni poskytnout všem našim zákazníkům zajímavé informace o značce MACNA i samotných produktech. Kompletní nabídku výrobků MACNA si můžete prohlédnout na našem eshopu nebo navštivte webové stránky www.motoobleceni-macna.cz.

 

 

Manuály, videa, oficiální prodejce,... Najdete na adrese: 
www.motoobleceni-macna.cz

 

Team Bikers Crown

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 24 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Shoei
AGV
Nexx
HJC
Bell
Shark
XRC
Dainese
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Rusty Pistons
Hyperpro
Bike-Lift
Acebikes
Kriega
Pack´n go
Sparks
100%
Accel
Falco
Exustar
Kellermann
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Ison
Alpine
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Brübeck
Carhartt
Nabajk
Interphone
Motul
Muc-Off
Hiflo Filtro
Bike it