Oceněná helma Nexx SX.10

Představujeme vám první homologovanou Jet helmu s dvojitým plexi - Nexx SWITX.10, která se vejde do všech typů motocykových kufrů. Kryt helmy stejně jako boční šrouby a podložky mohou být vyměněny za jakoukoliv z dostupných barevných variací, můžete si tak přizpůsobit vzhled helmy podle vlastních představ. Barevné varianty jsou opravdu bohaté a záleží čistě na vaší fantazii. Helma Switx SX.10 získala prestižní ocenění na poli světového produktového designu RED DOT DESIGN AWARD a zařadila se tak mezi designově nejpodařenější produkty loňského roku.

Pod novou otevřenou helmou NEXX Switx SX.10 je podepsán portugalský designér Emanuel Rufo. Helma byla 40 člennou odbornou komisí Red Dot oceněna za revoluční a aktuálně jeden z nejdokonalejších ventilačních systémů Cooling Cover Tech a vynikající řešení detailů. Stala se tak jedním z vítězů loňského ročníku prestižní soutěže.

Red Dot za roky své existence získal renomé jako jeden z nejuznávanějších symbolů kvality a vynikajícího designu. V loňském ročníku se o pečeť Red Dot ucházelo 4,815 produktů od 1,816 výrobců z 53 zemí celého světa.

Switx SX.10

Helma SWITX.10 je první homologovaná Jet helma s dvojitým plexi, která se vejde do všech typů motocyklových kufrů.

-  ATR / PC skořepina
-  otevřená Jet helma s dlouhým plexi PC lexan 60% a sluneční clonou 80%
-  nejmenší Jet helma s dvojitým plexi na trhu
-  antialergenní plně vyjímatelná a pratelná vystýlka
-  ventilační chladící systém COOLING COVER TECH
-  připraveno k použití intercomu  NEXX SX.COM
-  mikrometrická přezka
-  homologace: ECE/22-05, podle DOT a NBR-7471: 2001

Tuto helmu si můžete objednat hned na našem eshopu. Najdete ji také na prodejnách Bikers Crown.

Helmu Switx SX.10 nabízíme v následujících variantách:

 


UZPŮSOBTE SI SVŮJ STYL!

Kryt helmy stejně jako boční šrouby a podložky mohou být vyměněny za jakoukoliv z dostupných barevných variací.

Příslušenství k helmě SWITX.10 si můžete objednat na našem e-shopu nebo kontaktujte naši online zákaznickou podporu na telefonním čísle +420 493 030 830 nebo na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., která vám ráda doporučí nejvhodnější produkty k této skvělé helmě.

Nový COOLING COVER TECH® je nejdokonalejší systém, který kdy byl navržený pro otevřené helmy. Celý vnější kryt můžete přesunout dopředu a dozadu a tím regulovat množství proudění vzduchu. Dva vstupy a tři výstupy větrání se snadno uzavřou nebo otevřou jedním pohybem ruky. Dva ventily umístěné na plexi helmy vedou proudění chladného vzduchu do masivních kanálových výřezů v pěně interiéru helmy a odvádí stojící vzduch, který způsobuje zamlžení plexi. Současně druhý proud vzduchu je distribuován vrchem a stranami, kde strategicky umístěné otvory pomáhají dodávat chladný vzduch v 360° s malým prevýšením tlaku kolem hlavy. Horký vzduch je poté odváděn pryč třemi ventily, které jsou umístěny na zadní straně helmy, regulují teplotu a tím udržují jezdce v pohodlí po celý den.

Prohlédněte si další letošní novinky NEXX!

 

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 24 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Shoei
AGV
Nexx
HJC
Bell
Shark
XRC
Dainese
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Rusty Pistons
Hyperpro
Bike-Lift
Acebikes
Kriega
Pack´n go
Sparks
100%
Accel
Falco
Exustar
Kellermann
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Ison
Alpine
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Brübeck
Carhartt
Nabajk
Interphone
Motul
Muc-Off
Hiflo Filtro
Bike it