Ohlednutí za OPEN DAYS Ostrava

9. července 2016 proběhlo oficiální otevření NOVÉ ostravské pobočky Bikers Crown, která se přestěhovala z Domu motocyklů do Frýdlantské ulice. Na tuto sobotní akci byl připraven celodenní doprovodný program, kde kromě bohatého občerstvení vystoupila i hudební skupina NO STRESS, v odpoledních hodinách předvedli své kousky dva špičkoví čeští stunt rideři - Přema Vaněk a Pavel Korych. Pro zákazníky Bikers Crown byla na této pobočce navíc přichystána SLEVA -10% NA VŠE ! Počasí se vydařilo a děkujeme všem návštěvníkům, kteří se přišli podívat a těm, kterým to nevyšlo, srdečně zveme do jedné z nejmodernějších poboček Bikers Crown.

Fotografie/video z akce OPEN DAYS OSTRAVA


Naše nová prodejna se nachází přímo vedle frekventované rychlostní komunikace ulice Místecká vedoucí do centra a v těsné blízkosti vlakového nádraží Ostrava střed na ulici FRÝDLANTSKÁ. V blízkosti objektu se nachází OC Stará Karolína, OC Forum Nová Karolína, čerpací stanice OMV nebo autobazar AAA Auto. Sjezd z rychlostní komunikace k objektu je stejný jako pro  čerpací stanici OMV, parkoviště pro 20 vozů přímo u objektu.

Nyní vám můžeme poskytnout ještě bohatší nabídku než kdy dříve. Naše pobočka se stává jedním z největších motoshopů na Moravě. Už teď máte u nás možnost využít všech aktuálně probíhajících akcí. 

GPS souřadnice nové adresy jsou tyto: 50.0244506N, 14.3031631E

Těšíme se na vaši návštěvu!

 

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 24 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Shoei
AGV
Nexx
HJC
Bell
Shark
XRC
Dainese
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Rusty Pistons
Hyperpro
Bike-Lift
Acebikes
Kriega
Pack´n go
Sparks
100%
Accel
Falco
Exustar
Kellermann
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Ison
Alpine
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Brübeck
Carhartt
Nabajk
Interphone
Motul
Muc-Off
Hiflo Filtro
Bike it