Ochrana nádrže motocyklu díky tankpadům

Pokud jezdíte na cestovní nebo sportovní motorce, určitě jste se již setkali s lehce poškrábanou nádrží od zipu nebo knoflíků na zapínání od vašeho oblečení. Vlastníci cruisera nebo skútra mohou zůstat v klidu, protože díky jejich posezu k tomuhle dojít prakticky nemůže. U enduráků a offroaďáků je to tak trochu jedno, protože ti nějaký ten škrábanec díky jízdě v terénu tolik neřeší. Jestli se Vás tento problém týká, řešením jsou tankpady! Jak už název napovídá, jedná se o „podložku“ na nádrž přesně do míst, kde je zpravidla umístěn zip kombinézy nebo cestovní bundy.

Tankpady jsou vyráběny nejčastěji ze silné umělohmotné fólie s lesklou povrchovou úpravou. Vrchní úprava není ani tak kvůli vzhledu, ale spíše kvůli vyšší „klouzavosti“ nežádoucích předmětů. V druhém případě je také kvůli vzhledu, ale to se týká spíše tankpadů vyrobených na zakázku, například s požadovanou fotografií nebo vytištěným motivem. Doporučujeme jednoduchý karbonový vzor tankpadu, který ladí téměř k jakémukoliv laku a motocyklu.

Níže vám přinášíme malou ukázku taknpadů z naší nabídky:

Print CGMOS103P Moon slim 103

Cena: 450,- Kč

Do eshopu

Print CGMOS104P Moon slim 104

Cena: 450,- Kč

Do eshopu

Print CGMOS107P

Cena: 450,- Kč

Do eshopu

Print CG EXPR-S-Trasp

Cena: 520,- Kč

Do eshopu

Print CG EXPR-S-Carbon

Cena: 450,- Kč

Do eshopu

Print CG carbon

Cena: 390,- Kč

Do eshopu

Print CG Spirit BMW

Cena: 350,- Kč

Do eshopu

Print CG Future 7 Yamaha

Cena: 490,- Kč

Do eshopu

Print CG Spirit Hornet

Cena: 350,- Kč

Do eshopu

Print CGSKULL3P blue

Cena: 550,- Kč

Do eshopu

Tankpad Print PAD8P

Cena: 320,- Kč

Do eshopu

Tank pad Print PADM4P universal

Cena: 290,- Kč

Do eshopu

Kompletní nabídku najdete na našem eshopu ZDE.

Před návštěvou našich prodejen si zjistěte skladovou dostupnost na eshopu nebo na online zákaznické podpoře, kterou můžete kontaktovat každý všední den od 8.00 do 16.00 na telefonním čísle +420 800 313 333, online chatu na eshopu nebo pište kdykoliv na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 24 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Shoei
AGV
Nexx
Bell
Shark
XRC
Dainese
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Rusty Pistons
Hyperpro
Bike-Lift
Acebikes
Kriega
Pack´n go
Sparks
100%
Accel
Falco
Exustar
Kellermann
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Ison
Alpine
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Brübeck
Carhartt
Nabajk
Interphone
Motul
Muc-Off
Hiflo Filtro
Bike it