Náš tip: Kožené rukavice Alpinestars SP-8 V3

Kožené motocyklové rukavice Alpinestars SP-8 mají historii a základy na závodním okruhu, ale na ježdění po klasické silnici se hodí nejvíce. Jedná se o velice oblíbené a žádoucí cellokožené rukavice a můžete se být jisti, že použitá kůže není žádné podřadné kvality. S jejich koupí nebudete rozhodně litovat. Můžete si vybírat hned z několika barevných provedení v pánské i dámské variantě.

Ačkoliv rukavice vypadají jako na závodní okruh, kde se také rozhodně neztratí, po jejich navlečení zjistíte, jak jsou pohodlné. Máme tady i několik vylepšení jako je již klasické spojení čtvrtého a pátého prstu, tvarovanou konstrukci rukavice, integrovaný „stěrač“ pro utírání hledí přilby a dnes hodně praktickou kapacitní špičku prstu. Což znamená, že můžete ovládat svůj dotykový telefon bez toho, aniž byste museli sundat rukavici. Chrániče kloubů jsou vyrobeny z tvrzeného polymeru (PU) a ostatní protektory jsou řešeny pomocí EVA pěny nebo zesílením technickou tkaninou. Perforace vám umožní zachovat vysoký standart bezpečnosti i za teplých letních podmínek a to především kvůli maximálnímu možnému proudění vzduchu.

Rukavice jsou kupovány podle tabulky výrobce a pasují na ruku úplně přesně, jak kdyby byly šity na míru. Pokud však máte dlouhé prsty, raději vezměte o číslo větší velikost – každopádně rozhodně doporučujeme vyzkoušet v prodejně. Za tyhle peníze jedny z nejlepších motocyklových rukavic na trhu.

DOPRAVA ZDARMA
Alpinestars SP-8 V3 Air black

Cena: 2.550,-

Do eshopu

DOPRAVA ZDARMA
Alpinestars SP-8 V3 black/black

Cena: 2.790,-

Do eshopu

DOPRAVA ZDARMA
Alpinestars SP-8 V3 black/white/bright red

Cena: 2.790,-

Do eshopu

DOPRAVA ZDARMA
Alpinestars SP-8 V3 black/red/fluo

Cena: 2.790,-

Do eshopu

DOPRAVA ZDARMA
Alpinestars SP-8 V3 black

Cena: 2.790,-

Do eshopu

DOPRAVA ZDARMA
Dámské rukavice Alpinestars Stella SP-8 V3 black/white

Cena: 2.790,-

Do eshopu

DOPRAVA ZDARMA
Dámské rukavice Alpinestars Stella SP-8 V3 black/black

Cena: 2.790,-

Do eshopu

DOPRAVA ZDARMA
Dámské rukavice Alpinestars Stella SP-8 V3 black/white/diva pink

Původní cena: 2.790,-
Nová cena: 1.990,-

Do eshopu

 

 

VŠECHNY MODELY ALPINESTARS SP-8 V3 NAJDETE ZDE

 Jsme připraveni poskytnout všem našim zákazníkům zajímavé informace o značce ALPINESTARS i samotných produktech. Kompletní nabídku výrobků ALPINESTARS si můžete prohlédnout na našem eshopu. 

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 24 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Shoei
AGV
Nexx
HJC
Bell
Shark
XRC
Dainese
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Rusty Pistons
Hyperpro
Bike-Lift
Acebikes
Kriega
Pack´n go
Sparks
100%
Accel
Falco
Exustar
Kellermann
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Ison
Alpine
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Brübeck
Carhartt
Nabajk
Interphone
Motul
Muc-Off
Hiflo Filtro
Bike it