Nové webové stránky Bikers Crown

Jak už všichni jistě víte, letos naše společnost oslavila 15 let na trhu a při této příležitosti jsme zapracovali i na nových webových stránkách Bikers Crown, na kterých najdete mnohem více užitečných informací nejen o Bikers Crown, ale také pruduktech z naší nabídky. 

Celý web je strukturován do přehledné formy, takže by se tu měl jednoduše orientovat každý uživatel. V horní liště hledejte důležité informace o našich službách jako je V.I.P. program, zákaznická online podpora nebo půjčovna přívěsných vozíků a motocyklů. V sekci Logistika a doba doručení se dočtete, jak složitý proces je vlastní zásobování našich 10 kamenných prodejen. Dozvíte se, kdy můžete očekávat svoje zboží, když nakupujete přes eshop a pokud máte zájem pracovat v našem týmu, který momentálně čítá 90 zaměstnanců, tak i aktuální nabídku volných pracovních pozic. 

V hlavní modré liště najdete základní rozcestník pro vstup do eshopu. Velkoobchodní partneři mají možnost vstupu do dealerské zóny pod odkazem Prodejci, kde najdete i rozsáhlý seznam všech prodejních míst našich značek. 

Sháníte-li kontakt na naše kamenné prodejny, klikněte na odkaz Kamenné prodejny. Dozvíte se zde všechny důležité informace o našich prodejnách včetně akcí jednotlivých poboček, fotogalerie prodejen nebo pokud se chystáte na jednu z nich na motorce, tak i aktuální počasí v dané lokalitě. Nabízíme vám zde možnost ohodnocení prodejny prostřednictvím jednoduchého formuláře. Pokud jste byli s danou pobočkou spokojeni nebo ne, dejte nám to vědět. Každý názor je pro nás důležitý!

Nepřehlédněte odkaz Představení značek, kde se dozvíte podrobnější informace o jednotlivých výrobcích... Sháníte-li třeba helmu na moto, stačí kliknout na uvedený tag (značku) Helmy a načtou se vám všichni výrobci, od kterých máme v nabídce motocyklové helmy. Stačí si pak jen už vybrat... 

Kdo by se chtěl dozvědět něco více o naší firmě, může si pročíst do podrobna historii, která sahá až do roku 2000 nebo navštívit archív novinových a internetových článků v sekci Napsali o nás. Na stránkách uvádíme i základní informace o celé organizační struktuře Bikers Crown, vzdělávání zaměstnanců, vlastní výrobě či distribuci. 

Jakékoliv náměty na zlepšení vítáme, takže pokud se chcete podělit o dojmy z nových stránek nebo vám tu něco chybí, napište nám na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Oceníme každý dobrý nápad i podloženou kritiku.

Věříme, že se vám naše nové stránky budou líbit!

Tým Bikers Crown

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 24 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Shoei
AGV
Nexx
HJC
Bell
Shark
XRC
Dainese
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Rusty Pistons
Hyperpro
Bike-Lift
Acebikes
Kriega
Pack´n go
Sparks
100%
Accel
Falco
Exustar
Kellermann
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Ison
Alpine
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Brübeck
Carhartt
Nabajk
Interphone
Motul
Muc-Off
Hiflo Filtro
Bike it