Nové algoritmy RACE a STREET v airbagové vestě Tech-Air 5

Italský výrobce elektronicky řízených airbagů pro motorkáře vypustil do světa nové informace týkající se airbagové vesty Tech-Air 5. V únoru 2021 dojde k zásadní proměně vyhodnocujících algoritmů. Doposud měli majitelé vesty možnost využívat airbagovou vestu pouze v režimu STREET, byla tedy určena výhradně do běžného silničního provozu nebo na cestovaní. Nyní ale, po téměř ročním sběru dat tisíců uživatelů z celého světa, nabídne i nový RACINGOVÝ mód. To v praxi bude znamenat, že vestu budete moci používat i na závodní okruh. Nová aktualizace tedy především nabídne nové varianty nastavení RACE a STREET.

Více informací o nové aktualizaci najdete na webu aibagnamoto.cz v sekci ZAJÍMAVOSTI

Navštivte webové stránky specializované na aribagy pro motorkáře na adrese www.airbagnamoto.cz a pročtěte si jednotlivé sekce, věříme, že vám pomohou zodpovědět vaše nejčastější otázky. V opačeném případě se neváhejte obrátit na zaškolené prodejce Bikers Crown nebo na zákaznickou podporu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

PŘEJÍT NA STRÁNKY AIRBAGNAMOTO.CZ

 

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 24 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Shoei
AGV
Nexx
HJC
Bell
Shark
XRC
Dainese
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Rusty Pistons
Hyperpro
Bike-Lift
Acebikes
Kriega
Pack´n go
Sparks
100%
Accel
Falco
Exustar
Kellermann
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Ison
Alpine
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Brübeck
Carhartt
Nabajk
Interphone
Motul
Muc-Off
Hiflo Filtro
Bike it