Náš tip: Sportovní boty Alpinestars SMX-6

Mezi jedny z nejoblíbenějších motocyklových bot současnosti bezpochyby patří sporotovně cestovní boty od italského výrobce Alpinestars SMX-6 V2. Tyto boty poskytují vynikající ochranu, ovladatelnost a „výkon“ ať už na silnici nebo na závodním okruhu. S jejich koupí nebudete rozhodně litovat. Můžete si vybrat hned z několika barevných provedení. V nabídce máme modely pro muže i ženy.

Ergonomie boty byla zdokonalena pomocí nových strečových panelů, což zvyšuje nejen flexibilitu nohy, ale také její pohodlí. O bezpečnost se však bát nemusíte, protože tvrzené panely z TPU materiálu stále dokonale chrání důležité části nohy. Dvojitá konstrukce panelů je u kotníků téměř biomechanická a skvěle kopíruje pohyb nohy. Následuje ochrana holeně, lýtka, paty a samozřejmě špičky nohy.

Dalším zlepšením oproti předchozí generaci, jsou mírné ventilační otvory zaměřené na špičku a patu pro zvýšení komfortu řidiče. Mikrovlákno ve spodní části boty je ale nejen dobře prodyšné, ale také dostatečně odolné proti vniknutí vody.

V letních dnech oceníte přední perforovanou část, díky které vstupuje do boty objem chladného vzduchu a čím rychleji jedete, tím lépe se noha v botě ochlazuje. Vnitřní vložka je vyjímatelná a je vyrobena z EVA pěny pokrytá Lycrou. Alpinestars SM-X 6 jsou pohodlné i na delší projížďky. Jednoduše se jedná o klasický kvalitní výrobek Alpinestars, do kterého se vyplatí investovat. 

DOPRAVA ZDARMA
Alpinestars SMX-6 V2 Drystar black

Cena: 7.260,-

Do eshopu

DOPRAVA ZDARMA
Alpinestars SMX-6 V2 black/grey/red fluo

Cena: 6.790,-

Do eshopu

DOPRAVA ZDARMA
Alpinestars SMX-6 V2 black/red

Cena: 6.790,-

Do eshopu

DOPRAVA ZDARMA
Alpinestars SMX-6 V2 black/yellow fluo

Cena: 6.790,-

Do eshopu

DOPRAVA ZDARMA
Alpinestars SMX-6 V2 black/white

Cena: 6.790,-

Do eshopu

DOPRAVA ZDARMA
Alpinestars Stella SMX-6 V2 black/fuchsia/white

Cena: 6.790,-

Do eshopu

 

VŠECHNY MODELY ALPINESTARS SMX-6 NAJDETE ZDE

 Jsme připraveni poskytnout všem našim zákazníkům zajímavé informace o značce ALPINESTARS i samotných produktech. Neváhejte nám napsat, zavolat nebo za námi přijďte na prodejny, rádi vám s výběrem pomůžeme.

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 24 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Shoei
AGV
Nexx
HJC
Bell
Shark
XRC
Dainese
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Rusty Pistons
Hyperpro
Bike-Lift
Acebikes
Kriega
Pack´n go
Sparks
100%
Accel
Falco
Exustar
Kellermann
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Ison
Alpine
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Brübeck
Carhartt
Nabajk
Interphone
Motul
Muc-Off
Hiflo Filtro
Bike it