Metabond - kvaltiní přísady do motorových paliv a olejů

Jako aditiva se označují látky, které se přidávají do jiných látek či směsí s cílem upravit respektive vylepšit jejich vlastnosti. Na trhu se objevují aditiva mnoha značek za nejrůznější ceny, ale pokud sháníte oprvadu funkční aditiva, která pouze nezabraňují tuhnutí paliva, tak z vlastních zkušeností vám doporučujeme aditiva značky Metabond. Aditiva Metabond výrazně pomáhají promazávat čerpadlo i vstřiky, stabilizují palivo proti oxidaci, zabraňují usazování nečistot ve vstřikovačích, zlepšují průchodnost palivového systému a lépe chrání proti tuhnutí paliva

„METABOND opravdu funkční přísady do motorových paliv a olejů"

U většiny motorových vozidel se 25% pohonnou hmotou vytvořené energie ztrácí třením. Tuto ztrátu snižují produkty Metabond přibližně o 60%. Nano keramické částice se pomocí motorového oleje dostanou na místa, kde vzniká tření. Tyto částice se dostanou do povrchových nerovností kovových ploch (válce, písty, ložiska, ozubená kola, atd.), kde přilnou k povrchu. Přilnuté částice kromě snížení tření zmenší problémy s netěsností. Ve výfukových plynech se výrazně sníží množství jedovatých látek a zároveň se sníží spotřeba oleje. Keramické částice použité v přípravcích Metabond díky svým rozměrům neucpávají olejový filtr, jelikož jsou menší než otvory ve filtrační struktuře i nejjemnějších olejových čističů (filtrů).

Metabond produkty čistí a mažou vstřikovací systém (čerpadla, vstřikovače) a spalovací prostory (písty, válce a ventily). Odstraňují problémy vzniklé skladováním a přepravou paliva. Odstraňují problémy vzniklé smícháním paliva různého původu (což negativně ovlivňuje jejich stabilitu, zrychluje rozklad paliva a následně znečišťuje palivový systém). Rozpouští vodu v palivu, tím pádem se voda bezpečně odvede ze zařízení.

 

Dále také zušlechťují kovové povrchy a tím snižují tření v místech, kde dochází ke kontaktu s palivem. Díky snížení tření se zvyšuje účinnost motoru, tím pádem se snižuje spotřeba paliva a zvyšuje výkon motoru. Dále zabraňují tvorbě sazí a redukuje množství pevných částic ve výfukových plynech. Více informací o produktech Metabond získáte na oficiálních stránkách www.metabondcz.com.

Jaké jsou rozdíly v mazání mezi obyčejnými aditivy z benzinky a produktem, který snižuje tření a zušlechťuje kovové povrchy? Marco Rossi na Brněnském okruhu - Dafit Racing, předvádí rozdíl mezi českým oblíbeným aditivem do paliva a profi produktem Metabond.

 

Nabídka METABOND na našem e-shopu:

Metabond 4T Racing
Aditivum pro motocykly s 4T motory - 250ml

Cena: 1.190,- Kč
Do eshopu

Metabond Hi-tech 1,5 EP
Speciální mazivo - 80 g

Cena: 390,- Kč
Do eshopu

Metabond Megalene Plus
Aditivum pro zážehové motory - 250 ml

Cena: 720,- Kč
Do eshopu

Metabond GT Plus
Aditivum do převodovek - 250ml

Cena: 1.090,- Kč
Do eshopu

Metabond Metabond CL
Čistič motorů - 250ml

Cena: 650,- Kč
Do eshopu

Metabond ECO
Aditivum pro osobní automobily se spalovacími motory

Cena: 1.090,- Kč
Do eshopu

 

Kompletní nabídka Metabond

 

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 24 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Shoei
AGV
Nexx
HJC
Bell
Shark
XRC
Dainese
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Rusty Pistons
Hyperpro
Bike-Lift
Acebikes
Kriega
Pack´n go
Sparks
100%
Accel
Falco
Exustar
Kellermann
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Ison
Alpine
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Brübeck
Carhartt
Nabajk
Interphone
Motul
Muc-Off
Hiflo Filtro
Bike it