INTERMOT 2018 - expozice TRILOBITE

Na mezinárodní výstavě motocyklů a příslušenství Intermot 2018 v německém Kolíně nad Rýnem se představila i známá česká značka Trilobite Premium Aramid Fashion, která sem přijela s novou kolekcí pro rok 2019.

Velkou mediální pozornost dostal velice dobře známý model (a to nejen pro české zákazníky) motocyklových jeans TRILOBITE PARADO. Tyto kalhoty letos "slavily" překročení hranice celosvětově prodaných 100 tisíc kusů! 100 tisíc spokojených zákazníků z nejrůznějších kontinentů, kteří jezdí v motocyklových jeans Trilobite Parado a to už je opravdu slušné číslo. Právě tento výrobek dostává na všech možných testovacích a prodejních webových stránkách nejvyšší počet hodnocení od přímých uživatelů. Mezi výrobci motocyklového oblečení se jedná o ojedinělou rekordní prodejní statistiku, která neustále dokazuje, že Trilobite Parado se vyjímá mezi ostatními motocyklovými jeans a právem patří mezi nejprodávanější v celé Evropě.

Motojeans Trilobite Parado mají velice specifický střih a samotnou konstrukci, která zajišťuje, že kalhoty perfektně padnou drtivé většině jezdců. Kvalitní použité aramidové materiály a chrániče vlastní výroby úrovně Level 2 zvýšily bezpečnost na maximum, což dokazuje i samotná certifikace TÜV. Na českém trhu nejsou podobné kalhoty, které se mohou pochlubit touto velmi náročnou a přísnou certifikací německého institutu.

I proto představila značka Trilobite další barevné modifikace tohoto úspěšného modelu a dvě zcela nové verze. První z nich představují pokrokové hightech kalhoty pod názvem Trilobite PARADO DYNEEMA DENIM, které jsou vyrobeny, jak již samotný název napovídá, z materiálu Dyneema - extrémně odolného vlákna (15x silnější než ocel ) na bázi polyethylenu UHPMW o tlušťce pouhých 0,8 mm. Druhou novinkou jsou kalhoty Trilobite PARADO RECYCLED DENIM, které jsou pravděpodobně první motocyklové jeans vyrobeny z recyklovaného denimu. Ostatně recyklovanému programu se věnovalo vývojové oddělení značky poslední rok velice intezivně. Při výrobě bund používá recyklovaný polyester získaný z pet lahví vylovených z oceánu.

Ostatní novinky kolekce 2019, kterých měla chlumecká značka patřící mateřské společnosti Bikers Crown více jak 25, předvedla vzhledem k množícím se kopírovaným výrobkům v uzavřené expozici pouze pozvaným obchodním partnerům a vybraným novinářům.

Další prezentace nové kolekce budou probíhat neveřejně pro dealery lokálních distributorů na daných trzích a na výstavě American International Motorcycle Expo v Las Vegas, která se uskuteční již tento týden.

Oficiální představení kolekce Trilobite 2019 pro českou motocyklovou veřejnost je plánován až na začátek příštího roku.


Trilobite 661 Parado TÜV CE men blue

Cena: 3.990,- Kč

Do eshopu


Trilobite 661 Parado TÜV CE ladies blue

Cena: 3.990,- Kč

Do eshopu

 

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 24 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Shoei
AGV
Nexx
HJC
Bell
Shark
XRC
Dainese
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Rusty Pistons
Hyperpro
Bike-Lift
Acebikes
Kriega
Pack´n go
Sparks
100%
Accel
Falco
Exustar
Kellermann
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Ison
Alpine
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Brübeck
Carhartt
Nabajk
Interphone
Motul
Muc-Off
Hiflo Filtro
Bike it