Děkujeme za vaši návštěvu na výstavě Motosalon

Symbolický začátek letošní motorkářské sezóny, výstava Motosalon, je již minulostí. Desátý ročník mezinárodního veletrhu motocyklů, čtyřkolek, příslušenství a oblečení se konal o uplynulém víkendu v pražských Letňanech, kam se podle prvních odhadů přišlo podívat více než 64 000 lidí. Největší počet návštěvníků dorazil tradičně v sobotu, kdy prošlo výstavištěm téměř 26 000 motocyklových fanoušků. Na této výstavě nechyběla ani naše prodejně-výstavní expozice Bikers Crown, která po dobu výstavy doslova praskala ve švech, za což jsme nesmírně rádi. Všem návštěvníkům našeho stánku děkujeme za jejich návštěvu a přejeme úspěšnou sezónu! 

Většinu vystavených novinek 2019 a nejžádanějších bestsellerů, které jste si v naší expozici mohli prohlédnout popř. vyzkoušet, bylo možné také přímo zakoupit. Kdo nás ve stánku navštivil, mohl si rovněž za symbolických 30 Kč koupit výborné kafe Segafredo v originálním hrnku Bikers Crown, který vám zůstal na památku. Vypilo se celkem 750 litrů kávy, což jsme upřímně nečekali, ale byli jsme připraveni i na tohle, takže nikdo od nás neodešel s prázdným hrnkem :-)

Součástí celého víkendu byla i velká soutěž Bikers Crown o 5 krásných cen. Hlavní cenu - OLED televizi Philips s rozlišením 4K, vyhrála nesmírně šťastná výherkyně paní Matysková. Slosování proběhlo v neděli v 16 hodin a mohli jste jej sledovat online na facebooku Bíkers Crown. Níže uvádíme seznam šťastných výherců:

Seznam výherců:

1. cena - Televize 55" s rozlišením 4K OLED TV PHILIPS v hodnotě 45.000 Kč - výherkyně Světla Matysková
2. cena - Akční kamera LAMAX X10.1 v hodnotě 4.900 Kč - výherce Václav Fuščič
3. cena - Akční kamera LAMAX X9.1 v hodnotě 3.690 Kč - výherce František Lexa
4. cena - Akční kamera LAMAX X8.1 v hodnotě 3.690 Kč - výherce Ivana Sedlářová
5. cena - Reproduktor LAMAX MusiCan1 v hodnotě 1.490 Kč - výherce Lukáš Melichar

Věříme, že jste si výstavu Motosalon užili stejně tak jako my a doufáme, že nás přijdete brzy navštívit i na naše prodejny Bikers Crown, kterých máme v současné době 12 po celé České republice. Naše pobočky jsou otevřeny každý den po celý rok 7 dní v týdnu! Velice rádi se vás na nich ujmou naši proškolení prodejci, kteří vám ochotně poradí s výběrem. 

Níže vám nabízíme pár fotografií z výstavy:

 

V Bikers Crown vám nabízíme oba způsoby nákupu, protože každý má svá specifika a výhody a je jen na vás, který si vyberete. Jako jedni z mála ale nabízíme naprosto STEJNÉ CENY jak na eshopu, tak i našich kamenných prodejnách. 


Na prodejny


Přejít do eshopu

 

Během 19ti letého působení jsme se stali výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro ČR a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30ti. Najdete u nás produkty od prémiových světových výrobců jako je Alpinestars, Shoei, Premier, Trilobite, Macna, Fox, Caberg, Falco, Ipone a spousty dalších. 

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 24 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Shoei
AGV
Nexx
HJC
Bell
Shark
XRC
Dainese
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Rusty Pistons
Hyperpro
Bike-Lift
Acebikes
Kriega
Pack´n go
Sparks
100%
Accel
Falco
Exustar
Kellermann
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Ison
Alpine
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Brübeck
Carhartt
Nabajk
Interphone
Motul
Muc-Off
Hiflo Filtro
Bike it