Děkujeme za návštěvu na výstavě Motosalon

Symbolický začátek letošní motorkářské sezóny, výstava Motosalon, je již minulostí. Další ročník mezinárodního veletrhu motocyklů, čtyřkolek, příslušenství a oblečení se konal o uplynulém víkendu na brněnském Výstavišti. Na této výstavě nechyběla prodejně-výstavní expozice Bikers Crown ani Rusty Pistons. Všem návštěvníkům našich stánků velice děkujeme za návštěvu! 

Část vystavených novinek a nejžádanějších bestsellerů, které jste si v naší expozici mohli prohlédnout popř. vyzkoušet, bylo možné také přímo zakoupit. Věříme, že jste si výstavu Motosalon užili stejně tak jako my a doufáme, že nás přijdete brzy navštívit na prodejny Bikers Crown, kterých najdete po republice hned 11. Všechny pobočky jsou otevřeny každý den po celý rok 7 dní v týdnu, a to od 9 do 19 hodin. 

Pokud vám chybí v šatníku nějaký doplněk na letošní sezónu, určitě se u nás zastavte. Každým dnem plníme regály novinkami z nejnovějších kolekcí.  Jako jedni z mála nabízíme naprosto STEJNÉ CENY jak na eshopu, tak i našich prodejnách. Vyberte si způsob nákupu, který vám nejvíce vyhovuje. 


Na prodejny


Přejít do eshopu

 

Během více než 23ti letého působení jsme se stali výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro ČR a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30ti. Najdete u nás produkty od prémiových světových výrobců jako je Alpinestars, Shoei, AGV, Dainese, Trilobite, Macna, Fox, Caberg, Falco, XRC, Motul a spousty dalších. 

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 24 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Shoei
AGV
Nexx
HJC
Bell
Shark
XRC
Dainese
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Rusty Pistons
Hyperpro
Bike-Lift
Acebikes
Kriega
Pack´n go
Sparks
100%
Accel
Falco
Exustar
Kellermann
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Ison
Alpine
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Brübeck
Carhartt
Nabajk
Interphone
Motul
Muc-Off
Hiflo Filtro
Bike it