Airbagnamoto.cz - jediný web o moto airbazích spuštěn!

"Vše co jste chtěli vědět o airbazích pro motorkáře najdete na www.airbagnamoto.cz" "Vše co jste chtěli vědět o airbazích pro motorkáře najdete na www.airbagnamoto.cz"

Airbag je dnes naprosto běžnou součástí výbavy osobních automobilů a málokdo si dovede představit nový vůz, který nemá alespoň dvojici čelních airbagů. Jak je to ale s použitím airbagu u motorkářů? Mechanické airbagy na trhačku není třeba přiliš představovat, ale elektronicky řízené airbagové systémy, které se začaly využívat před pár lety v MotoGP, už za menší osvětu určitě stojí! A proč? Protože tato revoluční bezpečnostní ochrana pro motorkáře je nyní dostupná i pro veřejnost a dá se očekávat, že v blízké budoucnosti plně nahradí na trhu mechanické airbagy. S technologií elektronických airbagů se úroveň ochrany pro motorkáře výrazně posunula a nastal tak průlom k mnohem vyššímu stupni ochrany při sportovní či cestovní jízdě na motocyklu.

V Bikers Crown jsme věnovali tomuto projektu obrovské množství času a při vývoji webu jsme spolupracovali se samotnými výrobci elektronických airbagů, kteří byli touto myšlenkou nadšeni, neboť momentálně na celém internetu nenajdete jiné webové stránky, které se problematikou elektronicky řízených airbagů pro motorkáře zabývají tak dopodrobna.

Co najdete na webu airbagnamoto.cz ?

Obsah celého webu airbagy na motocykly je uspořádán do jednotilvých kategorií, ve kterých se dozvíte něco o historii a samotném vývoji moto airbagů. Popsali jsme podrobněji i dostupné airbagové systémy současnosti, ať už mechanické, elektronické nebo i airbagy zabudované přímo v motocyklu. V přehledných tabulkách parametricky srovnáváme elektronicky řízené airbagy mezi sebou, neboť tyto airbagy představují budoucnost z hlediska bezepčnosti motorkářů, a proto je jim věnována největší pozornost. Elektronické airbagové systémy totiž fungují naprosto samostatně s využitím sofistikovaných algoritmů, které zpracovávajících data ze snímačů a gyroskopů, jenž jsou umístěny přímo na těle jezdce, nabízejí vysoký stupeň ochrany a jsou neskutečně chytré a rychlé!

Základní otázky jako "Kolik senzorů má daný airbag", "Jaký z nich je nerjychlejší", "Co všechno na těle motorkáře chrání", "Jak často se musí chodit na servisní prohlídku" nebo "Jak dlouho vydrží nabitá baterie". Odpovědi na tyto i další otázky se dozvíte v sekci Nejčastější otázky a odpovědi a proč vlastně používat airbag na moto, na kterých spolupracovali zástupci největších výrobců elektronicky řízených airbagů pro motorkáře Alpinestars a Dainese.

Na webu rozdělujeme airbagy pro jezdce na mechanické na trhačku, které jsou připevněny lankem k motocyklu a chytré elektronicky řízené airbagy. Pod každou touto kategorií najdete airbagové systémy současnosti od výrobců Dainese, Alpinestars, In&Motion, Hit-Air a Helite, přičemž každý z nich je dopodrobna popsán. 


Proč elektronické moto airbagy ?

Představte si, že se kolem vás nachází v případě aktivního elektronicky řízeného airbagu "360ti stupňový" neviditelný štít, který neustále vyhodnocuje vaši jízdu i okolí. V momentě, kdy algoritmus vyhodnotí situaci nebo stav "blíží se nehoda", dá pokyn airbagu, aby se nafoukl. To znamená, že máte chráněn trup prakticky ještě před samotnou nehodou nebo na jejím úplném začátku. Tohle všechno se navíc děje neskutečně rychle! Elektronické airbagy se dokáží nafouknout před samotným nárazem s čelní překážkou, při highsideru, lowsideru a nebo než do vás někdo narazí zezadu (třeba na světelné křižovatce).

Srovnávat elektronické airbagy s mechanickými je podobné, jako byste srovnávali mopeda s R1. Bezpečnost na motorce je pro většinu z nás na prvním místě a v Bikers Crown si to velice dobře uvědomujeme. Proto jsme pro vás připravili tyto webové stránky, které především českým motorkářům představují revoluční produkt, který je nyní dostupný i pro Vás!

Navštivte webové stránky specializované na aribagy pro motorkáře na adrese www.airbagnamoto.cz a pročtěte si jednotlivé sekce, věříme, že se vám budou líbit a že vám pomohou zodpovědět vaše nejčastější otázky. V opačeném případě se neváhejte obrátit na zaškolené prodejce Bikers Crown nebo na zákaznickou podporu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Vaše připomínky, komentáře či jiné poznámky ohledně tohoto specializovaného webu můžete posílat na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. 

PŘEJÍT NA STRÁNKY AIRBAGNAMOTO.CZ

Upozorňujeme, že převážná část obsahu webu je autorským dílem společnosti  BIKERS CROWN, s.r.o., IČ: 25988140, zapsaná u Krajského soudu v Hradci Králové, sp. zn. C 18626, se sídlem Pražská 481, Chlumec nad Cidlinou IV, 503 51 Chlumec nad Cidlinou. Neoprávněné kopírování, napodobování či jiné používání částí webu je protizákonné a může naplňovat znaky trestného činu. Tím není vyloučen nárok autorů na náhradu škody či jiné nemajetkové újmy jim v důsledku porušení autorských práv způsobené. ČÍST DÁLE

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 24 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Shoei
AGV
Nexx
HJC
Bell
Shark
XRC
Dainese
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Rusty Pistons
Hyperpro
Bike-Lift
Acebikes
Kriega
Pack´n go
Sparks
100%
Accel
Falco
Exustar
Kellermann
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Ison
Alpine
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Brübeck
Carhartt
Nabajk
Interphone
Motul
Muc-Off
Hiflo Filtro
Bike it