Plasty Polisport -45% sleva!

Skvělá zpráva pro všechny krosaře, zlevnili jsme plastové díly na motokros a enduro a to o -45% !!! Tento portugalský výrobce plastů má na světovém trhu již dávno stabilní postavení a jeho výrobky využívá řada známých světových jezdců zvučných jmen, mezi které patří např. Clement Desalle nebo Kevin Strijbos. Tato firma je na trhu od roku 1978 a nabízí plastové díly na téměř všechny motocross a enduro motocykly...

Kompletní nabídku Polisport najdete na našem eshopu ZDE

UFX - UNIVERSAL MOUNTING SYSTEM - Nabízí univerzální, rychlý a bezpečný systém připevnění

Patentováno společností Polisport. Díky systému UFX se ty nejmodernější přední blatníky snadno připevní na jakoukoli motokrosovou či enduro motorku. UFX nabízí univerzální, rychlý a bezpečný systém připevnění bez jakéhokoli vrtání. Polisport provedl rozsáhlý výzkum připevňovacích systémů předních blatníků všech off-road motocyklů na trhu. Z jejich výzkumu vyplynul exkluzivní systém jak připevnit blatníky Polisport. Se systémem UFX je možné připevnit stejné blatníky na 95% všech off-road motocyklů na trhu. Jak je zde ilustrováno, UFX sedí na jakoukoli značku motocyklu.

 

DGP - DURABLE GLOSS POLYPROPYLENE - Lesklé a zářivé barvy

Kvůli charakteristickým znakům polypropylenu se výrobci off-road plastů vždy potýkali se stejným problémem: jakmile se zvýšil lesk na povrchu, mechanické charakteristiky hned klesly. Výsledkem dlouhého výzkumu a testování je DGP prvním plastem, který kombinuje vysokou úroveň odolnosti a pružnosti spolu s mimořádným leskem a zářivými barvami.

DI - DUAL INJECTION - Pružnost, lehkost a odolnost při dopadu

Simultánní injekce polypropylenu a pryže tvoří skvělé spojení pružnosti, lehkosti a odolnosti při dopadu.

Plasty POLISPORT najdete na všech našich prodejnách nebo si je můžete objednat přímo na eshopu Bikers Crown.

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 24 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Shoei
AGV
Nexx
HJC
Bell
Shark
XRC
Dainese
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Rusty Pistons
Hyperpro
Bike-Lift
Acebikes
Kriega
Pack´n go
Sparks
100%
Accel
Falco
Exustar
Kellermann
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Ison
Alpine
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Brübeck
Carhartt
Nabajk
Interphone
Motul
Muc-Off
Hiflo Filtro
Bike it