Novinka: Helmy NEXX SX.100 R skladem

Oblíbená série modelu NEXX SX.100 byla upgradována a rozšířena o „R“, které znamená zbrusu nový design tvaru skořepiny velice úspěšného modelu integrálních helem SX.100. Model R má oproti svému staršímu předchůdci zdokonalený aerodynamický tvar helmy, který optimalizuje stabilitu a zvukovou izolaci při vysokých rychlostech. Nový model SX.100 R přebírá všechny vlastnosti od SX.100 a je rovněž vybaven přípravou pro X-COM. V nabídce máme hned 4 barevné varianty. Za pozornost stojí určitě barevná varianta Abisal, jejíž design je naprosto dokonalý a nepřehlédnutelný! 

Vylepšný model integrálních helme Nexx SX.100 R. Kompletní nabídku značky NEXX si můžete prohlédnout nebo přímo objednat na našem eshopu Bikers Crown


Nexx SX.100R Abisal yellow/blue
Cena: 6.490 Kč

Do eshopu


Nexx SX.100R Abisal green/red
Cena: 6.490 Kč

Do eshopu


Nexx SX.100R Shortcut grey/neon
Cena: 5.990 Kč

Do eshopu


Nexx SX.100R FullBlack black
Cena: 4.990 Kč

Do eshopu

Před návštěvou našich prodejen si zjistěte skladovou dostupnost na eshopu nebo na online zákaznické podpoře, kterou můžete kontaktovat každý všední den od 8.00 do 16.00 na telefonním čísle +420 800 313 333, online chatu na eshopu nebo pište kdykoliv na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 24 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Shoei
AGV
Nexx
HJC
Bell
Shark
XRC
Dainese
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Rusty Pistons
Hyperpro
Bike-Lift
Acebikes
Kriega
Pack´n go
Sparks
100%
Accel
Falco
Exustar
Kellermann
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Ison
Alpine
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Brübeck
Carhartt
Nabajk
Interphone
Motul
Muc-Off
Hiflo Filtro
Bike it