Novinka! Anglické přilby NITRO

Právě jsme naskladnili 2 nové modely integrálních helem od anglického výrobce NITRO. Jedná se o modely N 23200 DVS a NRS-01 UNO DVS, při čemž každý nabízíme ve dvojím barevném provedení... Tyto aerodynamické skořepiny u nás můžete zakoupit za super cenu již dnes, všechny velikosti máme skladem!!!

N 2200 DVS

00 BLACK, 02 BLACK MATT    3.290,- Kč

Aerodynamická MPT (multi poly tech) skořepina, kompletně odjímatelná a pratelná vnitřní vložka, DVS – duální visorový systém – dvojité plexi s rychlým odepnutím, uzavření plexi s dvou stupňovým mechanismem, nastavitelná ventilace brady, duální vzduchový filtrační systém, integrovaná zadní ventilace pro lepší proudivost vzduchu, tvarovaný odjímatelný nosní deflektor, mikrometrická přezka pro přesné nastavení, rychlé odepnutí, připravená pro Nitro Pin-Lock®, homologace ECE 22.05.

OBJEDNAT NA ESHOPU

 


NRS-01 DVS

00 BLACK 3.590,- Kč

15 WHITE/RED/BLUE 3.990,- Kč

Aerodynamická MPT (multi poly tech) skořepina, kompletně odjímatelná a pratelná vnitřní vložka, DVS – duální visorový systém – dvojité plexi s rychlým odepnutím, uzavření plexi s dvou stupňovým mechanismem, nastavitelná ventilace brady duální vzduchový filtrační systém, intergrovaná zadní ventilace pro lepší proudivost vzduchu, tvarovaný odjímatelný nosní deflektor, mikrometrická přezka pro přesné nastavení, rychlé odepnutí, připravená pro Nitro Pin-Lock®, homologace ECE 22.05.

OBJEDNAT NA ESHOPU

 

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 24 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Shoei
AGV
Nexx
HJC
Bell
Shark
XRC
Dainese
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Rusty Pistons
Hyperpro
Bike-Lift
Acebikes
Kriega
Pack´n go
Sparks
100%
Accel
Falco
Exustar
Kellermann
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Ison
Alpine
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Brübeck
Carhartt
Nabajk
Interphone
Motul
Muc-Off
Hiflo Filtro
Bike it