Nová kolekce Rusty Pistons - JEANS !

Právě byla naskladněna další část zboží z nové kolekce Rusty Pistons. Tentokrát k nám dorazila zásilka se všemi "jeans". Máme skladem všechny NOVÉ kalhoty, kraťasy, sukně, - pánské, dámské i dětské. Rusty Pistons je značka oblečení pro milovníky Kustom Kulture, rock´n´rollu, rockabilly, hot rodů a všeho kolem...

Prohlédněte si kompletní nabídku Rusty Pistons prolistováním virtuálního katalogu Rusty Pistons, ať víte co vás ještě čeká. Jakmile naskladníme další zboží z této kolekce, dáme vám včas vědět. Z propracovaných detailů budete paf...

Pokud vás tento styl baví, navštivte oficiální webové stránky Rusty Pistons, na kterých najdete kromě nabízených produktů také spoustu zajímavých informací o kustom kulture, nádherné fotky pinup girls, hot rodů, rat rodů a spousty dalších zajímavostí.

Oficiální web Rusty Pistons najdete na adrese www.rustypistons.eu.


Produkty Rusty Pistons si můžete objednat hned na našem eshopu. Najdete je samozřejmě i na prodejnách Bikers Crown.

Rusty Pistons se zúčastňují také nejrůznějších akcí pořádaných po celé Evropě. Máte je tak možnost potkat osobně na výstavách, sportovních akcích či motosrazech.

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 24 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Shoei
AGV
Nexx
HJC
Bell
Shark
XRC
Dainese
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Rusty Pistons
Hyperpro
Bike-Lift
Acebikes
Kriega
Pack´n go
Sparks
100%
Accel
Falco
Exustar
Kellermann
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Ison
Alpine
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Brübeck
Carhartt
Nabajk
Interphone
Motul
Muc-Off
Hiflo Filtro
Bike it