Naskladněna další zásilka MACNA

Naskladnili jsme motocyklové oblečení značky Macna, které je určené především pro dálkové i příležitostné cestovatele. Tuto holandskou značku již není třeba nějak více představovat. Macna patří k nejlepším výrobcům touringového motooblečení na světě a její výrobky se staly mezi motorkáři velice oblíbené díky kvalitě, designu a technologii. Tamní vývojáři neustále řeší nové výzvy a pracují na zlepšování, aby vyvíjeli ty nejlepší možné produkty pro nejrozmanitější podmínky na silnici. Výsledkem jsou vysoce funkční a stylové výrobky, které jsou i přesto za velice rozumnou cenu.

Vývojáři namísto pouhého sledování trendů sami definují problémy a způsoby, kterými by chtěli vybavení používat. Stejně jako vy požadují, aby veškeré jejich věci správně fungovaly a dobře vypadaly i v sebemenším detailu. Vybavení by mělo umožňovat dokonalý prožitek z jízdy na motocyklu namísto toho, aby ji zpomalovalo a znepříjemňovalo. Díky řadě praktických drobností a vychytávek tak bude vaše cesta s vybavením Macna mnohem pohodlnější a snadnější.

Bundy a kalhoty Macna nabízejí dostatečné větrání a systém několika vrstev, které zaručí, že zůstanete v suchu. Inovativní a lehce ovladatelné uchycení „Easy Cuff“ - bunda se dá spojit s kalhoty zipem k vnějšímu plášti a tím usnadňuje vsunutí zápěstí a nohou. Oblečení Macna také poskytuje mnoho dalších výhodných funkcí jako je poutko a spousta vhodně umístěných kapes. Macna zajišťuje nejen pohodlí ve všech podmínkách, ale také nabízí vynikající ochranu. Reflexní materiál je umístěn na všech kritických bodech pro zvýšení bezpečnosti.

 • funkční a pohodlné oblečení na motocykl
 • použití nejmodernějších technologií
 • vyvíjené a navrhované v Holandsku
 • externí a interní homologované protektory
 • vysoce výkonné materiály proti odření
 • tří a dvouvrstvý propracovaný systém 
 • Raintex membrána 10000 mm/8000 g/m2/24 h
 • Raintex DL laminovaný systém proti vodě
 • perfektní prodyšnost v horku
 • ventilace na hrudi, rukávech a zádech
 • prvky pro zvýšení viditelnosti
 • pohodlné a komfortní 
 • několik patentovaných prvků

Jsme připraveni poskytnout všem našim zákazníkům zajímavé informace o značce MACNA i samotných produktech. Kompletní nabídku výrobků MACNA si můžete prohlédnout na našem eshopu nebo navštivte webové stránky www.motoobleceni-macna.cz.

Nové stránky MACNA spuštěny. Najdete zde manuály, videa, oficiální prodejce,... Najdete je na adrese: 
www.motoobleceni-macna.cz

 

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 24 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Shoei
AGV
Nexx
HJC
Bell
Shark
XRC
Dainese
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Rusty Pistons
Hyperpro
Bike-Lift
Acebikes
Kriega
Pack´n go
Sparks
100%
Accel
Falco
Exustar
Kellermann
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Ison
Alpine
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Brübeck
Carhartt
Nabajk
Interphone
Motul
Muc-Off
Hiflo Filtro
Bike it