-50% na poslení kusy helem SUOMY

Nyní máte jedinečnou příležitost zakoupit poslední kusy opravdu kvalitních helem značky SUOMY, a to s 50% slevou!!! Pokud hledáš kvalitní helmu za dobrou cenu, jsi tu správně. Máme v nabídce posledních pár kousků.... Tyto vysoce kvalitní helmy agresivního vzhledu se vyznačují skvělým designem a grafikou, vysokou bezpečností na silnici i okruhu, nízkou hmotností i cenovou dostupností. Přesvědčte se sami!

S helmami SUOMY jezdí nebo jezdilo mnoho skvělých závodníků, mezi kterými najdeme taková zvučná jména jako např. Max Biaggi (WSBK), Loris Capirossi (MotoGP), Troy Bayliss (WSBK), James Toseland (MotoGP), Alvaro Bautista (MotoGP) a Neil Hodgson (AMA), Tommy Searle (MX1/MX2), atd.

Proč vybrat značku SUOMY?

- Důraz na bezpečnost, která odpovídá homologačním standardům
- Rozmanité skořepiny
- Výzkum a vývoj nových materiálů, které jsou lehčí a pevnější
- Volba tepelně lisovaných plexi s úpravou proti zamlžení a proti poškrábání
- Technologie a konstantní výzkum pro inovativní řešení, vždy v Itálii
- Řemeslná výroba s důrazem na techniku a estetiku, to jsou silné stránky Suomy
- Schopnost spojovat tradiční italský styl, design a pohodlí

Tyto poslední kusy si můžete objednat hned na našem eshopu za více než 50% slevu!!! Tak neváhejte!

Italskou značku helem Suomy založil v roce 1997 Umberto Monti. Činnosti této značky jsou od prvopočátku úzce spjaty se světem závodních motocyklů, odkud čerpá inspiraci a informace potřebné ke stále progresivnímu vývoji svých helem. Cíl byl vždy stejný – zajistit kvalitu, vysokou technickou úroveň a zachovat „nálepku“ MADE IN ITALY spolu s vášní pro závodění a ambicemi vyhrát další světový šampionát... Více informací najdete na domovských stránkách výrobce www.suomy.com.

 

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 24 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Shoei
AGV
Nexx
HJC
Bell
Shark
XRC
Dainese
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Rusty Pistons
Hyperpro
Bike-Lift
Acebikes
Kriega
Pack´n go
Sparks
100%
Accel
Falco
Exustar
Kellermann
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Ison
Alpine
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Brübeck
Carhartt
Nabajk
Interphone
Motul
Muc-Off
Hiflo Filtro
Bike it