Logo
Vytisknout tuto stránku

Hyperpro

Holandský specialista na tlumiče řízení a nastavení podvozku motocyklů

Společnost Hyperpro byla založena v roce 1992 a mezi její hlavní sortiment patří tlumiče, tlumiče řízení, přední a zadní pružiny a kity pro snížení nebo zvýšení motorky. Je to čistě holandská společnost dodávající své výrobky po celém světě. Své výrobky vymýšlejí a montují sami. Žádná součástka nepochází z jiné země. Každým rokem firma rozšiřuje svou nabídku o nové výrobky pro nejnovější motocykly.

Hyperpro v roce 1992 založil Hans Rinner s cílem zlepšit pružící schopnosti motorek. Rozhodl se nahradit standardní pružiny na Kawasaki Z1000 progresivními. V té době měla motorka problém – kvůli vysokému výkonu byla její konstrukce náchylná k praskání. Progresivní pružiny Hyperpro tento problém kompletně vyřešily. Novináři byli změnou nadšeni a publikovali o ní článek v několika motocyklových magazínech.. a tím to vše začalo. Po několika měsících se informace o výrobcích Hyperpro dostala do Japonska a díky vysoké poptávce se prvním importérem Hyperpro produktů stala japonská firma Active. 

Nabídku tlumičů Hyperpro najdete na našem eshopu ZDE 
nebo nás kontaktujte na e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Navštivte oficiální webové stránky výrobce Hyperpro na adrese: hyperpro.com

© 2000 - 2022 Bikers Crown - motorcycle shop.
All rights reserved