Logo
Vytisknout tuto stránku

XRC

XRC koncept je nabízet dobře navržené a funkční vybavení za cenu, která je dostupná pro většinu motorkářů. Charakteristický profil výrobků XRC je především dobrý design a vysoká kvalita výrobků. Nízká cena spočívá v důsledném výběrů dodavatelů materiálů a ekonomické distribuci bez zbytečných výdajů. Vyvinuli jsme velké úsilí, abychom dokázali vyrábět kvalitní výrobky za dostupné ceny. Bylo proto zapotřebí optimalizovat celý proces výroby, od nákupu materiálu přes výběr kvalitních výrobních linek. Budovat dlouhodobé obchodní vztahy, investovat nemalé částky do velkoobjemové výroby. Již samotný design je zameřen na spotřebu materiálu při výrobě. Nikdy při tom nezapomínáme na funkčnost výrobku a bezpečnost. 

 

Spokojený a dobře chráněný jezdec na motocyklu ve značce XRC je hlavní vize 

  • design a vývoj v České republice
  •  bezpečné
  •   funkční a pohodlné
  •  přijatelná cena
  • Nech se zaskočit kvalitou výrobků XRC.

Přestože navrhujeme motocyklové vybavení přes 15 let, jsme mladý team a známe potřebu nejen českých motorkářů. I proto jsme stvořili novou značku, nový koncept. Výrobou jsme pověřili ty nejkvalitnější výrobce oblečení a helem na světě.

Kompletní nabídku helem a moto oblečení XRC najdete na našem eshopu ZDE

Navštivte webové stránky oficiálního dovozce XRC do ČR a SK. Najdete zde kromě kompletní nabídky i spoustu zajímavých informací...

Najdete je na adrese: www.xrc-moto.com

© 2000 - 2021 Bikers Crown - motorcycle shop.
All rights reserved