Logo
Vytisknout tuto stránku

Shoei

Značka Shoei představuje prvotřídní japonské ručně vyráběné helmy špičkové úrovně. Při výrobě každého kusu je kladen nejvyšší důraz na perfektní zpracování. Pod nejpřísnějším dohledem se dbá o kvalitu a tím i o Vaši maximální ochranu. Helmy Shoei splňují ty nejpřísnější normy a zajistí Vám to nejvyšší možné bezpečí.

 

PRODUKCE A GARANCE KVALITY

Všechnu naši energii a zaujetí jsme investovali do vývoje produktu, který splňuje všechny náročné specifikace nejnovějších trendů. Následující řádky vysvětlují základní výrobní proces, který zajiš´tuje unikátní kvalitu Shoei helem.

Produkce skořepin helem

Shoei exkluzivně používá vláknem zesílené plasty, které nabízí nejlepší vlastnosti pro výrobce skořepin. Díky mnoholetým zkušenostem a vysoce specializovaným zaměstnancům firma Shoei je v pozici, ve které produkuje skořepiny helem extrémně silné a lehké. Každá skořepina helmy je označená osobně zaměstnancem, který je zopodvědný a tím pádem dává svoje jméno jako záruku kvality.

Laserové řezání

Je to proces, kdy helma získává konečný tvar. Všechny části jsou ořezané laserem, otvory pro plexi a ventilaci jsou vypáleny do skořepiny laserem. Konečně helma je zkontrolována, jestli je ze správného materiálu o správné síle a váze.

Lakování

Většina firem dnes používá automatizovaný nástřik, ale některé oblasti shoei helem jsou stále dělány ručně. Shoei kombinuje ruční práci a automatickou produkci, aby zajistil super kvalitu. Další detaily najdetete pod hlavičkou ruční práce.

Konečné fáze sestavení

Ventilace, těsnění plexi, vnitřní skořepina a vložla jsou sestaveny dohromady s velkou pečlivostí. Helma jde do prodeje pouze po několika bodové inspekci. Striktní dodržování produkčních procesů spolu s kontrolou kvality garantuje stálou vysokou kvalitu výrobků Shoei.

Kompletní nabídku helem SHOEI najdete na našem eshopu ZDE

© 2000 - 2022 Bikers Crown - motorcycle shop.
All rights reserved