Logo
Vytisknout tuto stránku

Zákaznická podpora

Jsme tady pro vás, rádi vám poradíme s výběrem a zodpovíme všechny vaše dotazy... Jsme tady pro vás, rádi vám poradíme s výběrem a zodpovíme všechny vaše dotazy...

E-shop assistance & online support department

V současné době máme 12 kamenných obchodů po ČR a rozsáhlý e-shop, který počítáme za třináctou prodejnu. K tomu, aby byl brán jako plnohodnotná prodejna sítě Bikers Crown je nutný servis, který zajišťuje kvalifikovaná obsluha, která umí pomoci či poradit při výběru zboží.

Technicky zařídit takovou službu v elektronických obchodech, které zákazník navštěvuje prostřednictvím monitoru počítače, není díky aplikaci Livechatoo problém. To je koneckonců vidět na spoustě e-shopů, které na své weby ikonku "Máte dotaz" už přidaly. V mnoha případech je ale prodavač na druhé straně buď většinu dne off-line, nebo na dotazy nereaguje...

U nás je to jinak!

Na „plný úvazek" se vám věnují dvě školené operátorky (prodavačky), které jsou jednak ochotné promptně odpovědět na vaše dotazy vznesené přes chat, tak i podat informace o stavu vaší objednávky atp.

V současné době nás zastihnete u klávesnice od pondělí do pátku mezi 8.00 - 16.00 hodinou.

Kontakt

ZELENÁ LINKA: 800 313 333
ZÁKAZNICKÁ LINKA: +420 493 030 830
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jsme vám k dispozici každý všední den od pondělí do pátku v těchto hodinách:

Po - Pá: od 7.30 do 16.00 hod

Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám zodpovíme všechny vaše dotazy!

Navštivte nový eshop Bikers Crown a prohlédněte současnou nabídku pro tuto sezónu...

Nový e-shop byl vytvořen pro Vás a podle Vašich námětů, proto se budeme těšit na Vaše ohlasy a náměty k dalšímu vylepšení. Současný stav ještě není 100%! Momentálně pracujeme na responzivním designu, aby byl eshop přívětivý i pro mobily a tablety. Vaše připomínky, komentáře, poznámky a dotazy ohledně nového e-shopu Bikers Crown můžete posílat na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

Vaše spokojenost je pro nás velice důležitá!!! Zhruba týden po vašem nákupu na našem eshopu vám přijde jednoduchý dotazník z Heureky, udělejte si minutku čas a napište vlastní zkušenosti s nákupem v našem eshopu. Věříme, že budete spokojeni.

Děkujeme!

© 2000 - 2022 Bikers Crown - motorcycle shop.
All rights reserved