Logo
Vytisknout tuto stránku

Vzdělávání zaměstnanců

Bikers Crown spolupracuje se školou managementu Hubbard College, která poskytuje základy, na kterých by měl stát každý dobrý management jakékoliv organizace. Tato instituce se zaměřila na oblast práce s lidmi. Hlavními tématy celého projektu je efektivita, produktivita, vybudování struktury organizace a také řešení krizových situací v oblasti mezilidských vztahů.

Každý pracovník Bikers Crown je na svém postu 100% profesionál. Naším cílem je neustále rostoucí kvalita pracovníků.

Zaměstnanci naší společnosti jsou lidé efektivní a dobře vzdělaní, kteří své funkce plní úplně a dosahují svých stanovených cílů. Naši zaměstnanci jsou pravidelně vzděláváni v nových trendech a technologiích týkajících se motocyklového oblečení, doplňků a příslušenství. Pořádáme školení ve vlastním výukovém centru ve spolupráci s dodavateli a výrobci. Díky tomu jsou naši zaměstnanci školeni jen těmi nejkvalifikovanějšími lidmi.

Stejně důležitý je i firemní poradce, který pravidelně pomáhá managementu společnosti v oblasti získávání nových znalostí a umění orientovat se v neustále se měnících a vyvíjejících trendech trhu a v obchodních strategiích.

Zaměstnáváme navíc vlastní profesionální techniky, kteří se specializují na opravy helem, servis tlumičů a dalších doplňků...

© 2000 - 2023 Bikers Crown - motorcycle shop.
All rights reserved