Pavel Teplý

Pavel Teplý

Vedoucí marketingového oddělení a zákaznické podpory Bikers Crown

URL internetové stránky: http://www.bikerscrown.com

Sezóna začala, myslete na bezpečnost!

  • Zveřejněno v Aktuality

Motorkáři a motorkářky, sezóna se pomalu rozjíždí a euforie z prvního svezení po zimě je často příčinou nebezpečných situací, proto nezapomínejte na základní pravidla při jízdě na motorce. Není žádným překvapením, že jaro je považováno za jedno z nejrizikovějších období motorkářské sezóny. Mějte na paměti, že silnice jsou i přes slunečné počasí hodně prochladlé a asfalt nemá zdaleka tak dobré vlastnosti, jako v létě. Obzvlášť na jaře s námi cloumá adrenalin a chtíč vyjet co nejdřív do provozu a pořádně protáhnout motorku. Jezděte s rozvahou, očekávejte neočekávané a nepodceňujte výbavu, opravdu se to nevyplácí!!!

Vyzkoušej zavazadla Kriega s 10ti letou zárukou!

  • Zveřejněno v Aktuality

Vysoce kvalitní a téměř nezničitelná zavazadla, která jsou určená jak na motorku, tak i pro jezdce, vám nabízíme na českém trhu již mnoho let. Batohy, vaky, ledvinky a další výrobky anglického výrobce KRIEGA se hodí na všechny typy motocyklů a jsou konstruovány s ohledem na funkci a výkon, neboť ergonomie nošení batohu během jízdy na motocyklu je úplně odlišná oproti běžnému nošení. Výrobci navíc vysoké kvalitě a odolnosti svých produktů věří natolik, že na všechny produkty KRIEGA je poskytována desetiletá záruka!

Tip na sezónu: Airbagová vesta Alpinestars Tech-Air® 5 + autorizovaný servis

  • Zveřejněno v Aktuality

Elektronicky řízené airbagy Alpinestars není potřeba nijak více představovat. Tato revoluční bezpečnostní ochrana, která se před několika lety stala dostupnou pro všechny motorkáře si našla po celém světě již řadu spokojených majitelů, kteří na ni nedají dopustit a prakticky už bez vesty nikam nevyráží. Proto všem před startem letošní sezóny doporučujeme pořídit si nejžádanější airbagovou vestu Alpinestars Tech-Air® 5, která představuje unikátní autonomní systém, který je kompatibilní s jakoukoliv motocyklovou bundou za účelem dosažení maximální ochrany horní části vašeho těla. 

Výherce dárkových poukazů na nákup zboží

  • Zveřejněno v Soutěže

V měsících leden až únor 2023 probíhala na eshopu Bikers Crown soutěž o 3 dárkové poukazy na nákup zboží v celkové hodnotě 3.000 Kč. Výhercem se stal pan Radek, který si pro výhru přijel na pobočku Bikers Crown Chlumec nad Cidlinou. Na eshopu Bikers Crown máte možnost zúčastnit se pokaždé soutěže o atraktivní ceny. Stačí jen udělat objednávku a vyplnit pár otázek, čímž se automaticky zařazujete do soutěže. 

K výhře srdečně GRATULUJEME !!!

Přihlásit se k odběru tohoto kanálu RSS

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 22 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Shoei
AGV
Nexx
Bell
Shark
XRC
Premier
Dainese
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Ipone
Rusty Pistons
MX Agresive
Hyperpro
Bike-Lift
Acebikes
BC Battery Controller
Kriega
Pack´n go
Sparks
100%
Accel
Falco
Exustar
Milwaukee
Koso
Kellermann
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Ison
Alpine
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Brübeck
Healtech
Interphone
Steel
Motul
Muc-Off
Hiflo Filtro
Bike it