csende

Vzdělávání zaměstnanců

Bikers Crown spolupracuje se školou managementu Hubbard College, která poskytuje základy, na kterých by měl stát každý dobrý management jakékoliv organizace. Tato instituce se zaměřila na oblast práce s lidmi. Hlavními tématy celého projektu je efektivita, produktivita, vybudování struktury organizace a také řešení krizových situací v oblasti mezilidských vztahů.

Každý pracovník Bikers Crown je na svém postu 100% profesionál. Naším cílem je neustále rostoucí kvalita pracovníků.

Zaměstnanci naší společnosti jsou lidé efektivní a dobře vzdělaní, kteří své funkce plní úplně a dosahují svých stanovených cílů. Naši zaměstnanci jsou pravidelně vzděláváni v nových trendech a technologiích týkajících se motocyklového oblečení, doplňků a příslušenství. Pořádáme školení ve vlastním výukovém centru ve spolupráci s dodavateli a výrobci. Díky tomu jsou naši zaměstnanci školeni jen těmi nejkvalifikovanějšími lidmi.

Stejně důležitý je i firemní poradce, který pravidelně pomáhá managementu společnosti v oblasti získávání nových znalostí a umění orientovat se v neustále se měnících a vyvíjejících trendech trhu a v obchodních strategiích.

Zaměstnáváme navíc vlastní profesionální techniky, kteří se specializují na opravy helem, servis tlumičů a dalších doplňků...

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 19 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Shoei
AGV
Nexx
Premier
Simpson
XRC
Dainese
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Ipone
Rusty Pistons
MX Agresive
Hyperpro
Bike-Lift
BC Battery Controller
Kriega
Shad
Pack´n go
Sparks
100%
Accel
Falco
Exustar
Milwaukee
Koso
Kellermann
Ögon
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Ison
Alpine
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Moira
Brübeck
Healtech
Interphone
Steel
Motul
Muc-Off
Hiflo Filtro
Bike it