Pracovník realizačního týmu výstavně prodejní expozice

Jsme tým mladých lidí, vládne u nás uvolněná atmosféra, ale neznamená to, že bereme věci na lehkou váhu. O to víc si potrpíme na profi výkon a na výsledek.

Nehledáme kolegu, který bude pozici vykonávat jen pro to, aby dělal nějaké zaměstnání. Hledáme parťáka do týmu, který je i tak trochu srdcař. Máš rád vůni benzinu? Baví tě starý americký káry a motorky? Seš si vědom toho, že k šesti válcům v motoru ještě dva další chybí? Posloucháš rock 'n' roll a rád poznáváš svět? Pak jsi z lidského hlediska o velký kus blíž k tomu, abys tuhle práci dělal rád. Domluvíš se anglicky, umíš si zároveň zorganizovat svou práci a samostatnost a pečlivost jsou tvoje devíza? Pak jsi z pracovního hlediska blízko k tomu, abys tuhle práci dělal rád a dobře.

Co tě u nás čeká?

Ve dvoučlenném týmu jezdíš celý rok po Evropě s výstavně - prodejní expozicí a navštěvuješ různé tematické eventy týkající se custom culture. Během roku jich máme v plánu kolem dvaceti. Někdy jsi pryč týden v kuse, vrátíš se a za dva dny zase na týden odjedeš na další akci. Čas trávíc na největších moto srazech v Evropě, na závodech dragsterů nebo na srazech amerik … v Německu, ve Francii, v Itálii a v dalších zemích. Občas jedeš celou noc na akci a řídíš naši stylovou soupravu hozenou do US stylu. Pak hned ráno vybuduješ expozici a další den, když si trochu odpočineš, je z tebe nadšený prodejce custom culture oblečení renomované české značky pod záštitou Bikers Crown. Kdy se z akce vrátíš, čekají tě další povinnosti jako předání podkladů z eventů, doskladnění zboží, běžná údržba a občasná inventura.

U nás se musí věci dotáhnout do konce!

Koho hledáme?

Pro tuhle ojedinělou pozici hledáme energického, pozitivně smýšlejícího člověka, který zvládne pořádné pracovní nasazení, nevadí mu cestování po Evropě a dokáže svůj čas podřídit téhle práci. Člověka, který nemá problém se domluvit anglicky a má řidičské oprávnění skupiny C + E, naše souprava je vážně kolos. Super bude, když budeš i trochu manuálně zručný.

A odměna?

Odměnou za to ti bude motivující finanční ohodnocení. Čím víc na akcích prodáš, tím víc peněz si u nás vyděláš. Během roku jsou i místa, kdy budeš několik týdnů v kuse doma, protože se nekonají žádné akce. Celkem budeš mít víc jak 100 dní pracovního volna oproti běžnému pracovnímu fondu. Uvidíš zajímavá místa, setkáš se zajímavými lidmi z celého světa, a zažiješ super zážitky, které tě v normálním životě nepotkají.

Pokud víš, že je tohle tvůj styl a že tohle je to, co tě baví a naplňuje, tak se k nám přihlas a napiš, proč jsi to právě ty, koho hledáme. Zašli nám svoje CV a průvodní dopis na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Pavel Teplý

Kontakt:

Zaměstnavatel: BIKERS CROWN, s.r.o.
Kontaktní osoba: Kateřina Veselá
Adresa: V Lipkách 78/II, 50351 Chlumec nad Cidlinou, Česká republika
Telefon: 495 484 255

Své životopisy prosím posílejte na E-MAIL: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Naposledy změněnoúterý, 21 červen 2022 08:56