TOP 2015 & velké letní slevy!

V rámci oslav 15 letého výročí jsme pro vás na letošní léto připravili 48 stránkový minikatalog pod názvem TOP 2015 & LETNÍ SLEVY, ve kterém najdete až 40% snížení cen na vybraný sortiment včetně skvělých tipů na dovolenou. Celý minikatalog je rozdělen na 4 hlavní části: SUPERSPORT, TOURING, CHOPPER, MOTOCROSS, ve kterých jsme nezapomněli ani na dámy a děti. Při prohlížení tohoto podařeného minikatalogu nikam nespěchejte a věnujte listování pozornost, ať vám něco neuteče. Protože nabízené produkty za uvedené ceny jsou více než lákavé...

PŘEJÍT DO AKCE TOP 2015 a VELKÉ LETNÍ SLEVY

Na 48 stranách napráskanými produkty najdete kromě skvělých novinek 2015 i velké akční slevy až -40% ! Takto vysoké jsou např. na prestižní italské značky oblečení ALPINESTARS nebo SPYKE! Najdete zde novou kolekci NAZRAN, která právě dorazila na centrální sklad. Novinky portugalských helem NEXX, které rozhodně stojí také za povšimnutí. Zlevněné jsou i další špičkové helmy od osvědčených výrobců CABERG nebo NITRO.

Pro všechny cestovatele nabízí Bikers Crown akční slevy na cestovní oblečení značek MACNA, ACERBIS nebo NAZRAN. Je zde věnovaná dvoustrana tipům na tvoji dovolenou, co vše byste měli s sebou mít než někam vyrazíte...

Pro "chopper stylaře" tu máme nové kusy jeans značky TRILOBITE, velice kvalitní kožené brašny nebo boty značky FALCO.

Všechny příznivce motokrosu určitě potěší nové helmy od značky ACERBIS, které u nás zakoupíte za nejnižší možnou cenu, ale i EVS helmy stojí za zmínku. Sleva -20% na MX dresy ALPINESTARS nebo ANSWER.

Slevy jsou platné od 1. června do 31. srpna 2015 nebo do vyprodání zásob.


Tento slevový leták vychází jako příloha v 14ti-deníku ČMN (11.6.), časopisu Motocykl (10.6.) a časopisu Motohouse (25.6.). Drtivou většinu produktů najdete od června samozřejmě také na e-shopu Bikers Crown ve speciální sekci AKCE LÉTO 2015.

Skladové zásoby některého nabízeného sortimentu můžou být omezené. Proto si prosím před návštěvou našich prodejen ověřte, na jaké pobočce je vámi požadované zboží skladem.

Prolistovat minikatalog online

Nabídka je opravdu velká a každý by si měl přijít na své... 

Slevy jsou platné od 1. června do 31. srpna 2015 nebo do vyprodání zásob.

 

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 19 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Shoei
AGV
Nexx
Premier
Bell
Simpson
XRC
Dainese
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Ipone
Rusty Pistons
MX Agresive
Hyperpro
Bike-Lift
Acebikes
BC Battery Controller
Kriega
Shad
Pack´n go
Sparks
100%
Accel
Falco
Exustar
Milwaukee
Koso
Kellermann
Ögon
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Ison
Alpine
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Moira
Brübeck
Healtech
Interphone
Steel
Motul
Muc-Off
Hiflo Filtro
Bike it