Sezóna pomalu končí, jdeme zazimovat

„Motorkářská sezóna se chýlí ke konci. Správné zazimování motorky ti usnadní jarní start" „Motorkářská sezóna se chýlí ke konci. Správné zazimování motorky ti usnadní jarní start"

Vypadá to, že letošní motorkářská sezóna pomalu, ale jistě končí. Rtuť teploměru už je na takové úrovni, kdy jízda na motorce moc radosti nepřináší a motorkáři se stávají na silnicích vzácným úkazem. Motorka je zkrátka sezónní záležitost a většina motorek už zaslouženě odpočívá v garáži. Někdo si s uložením svého dvoukolového miláčka moc hlavu neláme a motorku jen tak odstaví do garáže. To by se mu však nemuselo vyplatit. Jestli motorku na jaře nastartujete, totiž záleží zčásti i na tom, jak jste svůj stroj zazimovali a přes zimu se o něj starali. 

Správný motorkář si svoji motorku hýčká a stroj řádně zazimuje. Níže vám doporučíme pár tipů jak lépe zazimovat svůj motocykl.

Vyčištění motocyklu před zimou 

Nejlépe je začít kompletním mytím. Pokud motorku budete ukládat k zimnímu spánku, je vhodné ji řádně očistit a ošetřit konzervačním prostředkem včetně chromových částí, rozleštění laku speciální leštičkou a ošetření kožených částí.

Muc-Off Bike Essentials Cleaning Kit

Čisticí kit

Praktická sada pro základní mytí a konzervaci v dárkovém balení. Muc-Off Nano Tech Bike Cleaner - jeho jedinečné Muc Off NanoTech čistící složení výrazně ulehčuje práci bez ohledu na počasí nebo roční období. Ačkoliv má „Nanotech složení“ neuvěřitelný čistící efekt, dokáže současně chránit i velice citlivé a náchylné povrchy, jako je carbon, elox nebo chrom. Neobsahuje škodlivé kyseliny, CFC nebo rozpouštědla, je netoxický a zcela biologicky odbouratelný. Přípravek proniká rychle nečistotami, olejem a špínou a zanechává bezpečně celý motocykl zářivě čistý. Muc-Off Bike Spray poskytuje ochranu díky svému neuvěřitelnému disperznímu účinku. Má vysoký obsah olejové báze a jeho užití je dokonalé po mytí, neboť vytěsňuje zbytky vody a vlhkosti a dlouhodobě působí jako prevence proti povrchové koroze.

Sada obsahuje: Nanotech Bike Cleaner, Bike Spray 300ml s mechanickým rozprašovačem, Wheel&Component Brush, mikrobuněčnou houbu, skladovací kufřík

cena: 965,- Kč

 

Do eshopu

 

Muc-Off Bike cleaner 1 litr

Vysoce účinný čistič

Čistící prostředek na všechny části motocyklu schopný proniknout špínou za současné ochrany jeho povrchu; přípravek zásaditého charakteru; zcela biologicky odbouratelný s příslušným ekologickým certifikátem; složení obsahujícího "Nano Technologii"; bezpečně použitelný na karbonová vlákna, lakované povrchy, eloxované části, chrom, plasty, gumu, titan atd.; vynikající na biologické nečistoty, např. hmyz

cena: 325,- Kč

 

Do eshopu

 

Muc-Off Miracle Shine Polish 500ml

Leštěnka pro zajištění vysokého a dlouhotrvajícího lesku

Obsahuje Fluoro Polymer technology zajišťující ještě hlubší ochranu; bezpečně aplikovatelný na lak kov, plast, chrom i carbon; obsahuje 3 různé druhy vosků vytvářejících ochrannou vrstvu prodlužující životnost chráněných povrchů; olejové složky zajišťují další hloubku lesku, zatímco naše jemná leštící složka pomáhá odstranit mikroskopická poškození či kazy; složení produktu zajišťuje snadnou aplikaci; odstraňuje zbytky nečistot a nezanechává na povrchu křídové zbytky. Vysoce kvalitní leštěnka složená ze tří druhů vosků (včetně karnaubového) a mnoha dalších vysoce ušlechtilých přísad, včetně fluoropolymerů. Fluoro Polymerová Technologie je tou chytrou částí leštěnky, pro její úžasnou schopnost odpuzovat vodu a atmosférické nečistoty. Proto veškeré ošetřené partie stroje vždy zůstanou čistější a snáze omyvatelné než ty bez ošetření.

cena: 550,- Kč

 

Do eshopu

 

Ipone Clean R Polish 750 ml

Perfektní univerzální čistící sprej

Může být použít na jakýkoliv povrch (hliník,kov,plasty,sklo,carbon atd.); čistí mastné skvrny a hrubé nečistoty, zalešťuje mikro trhlinky; po vyčištění zanechává jedinečný lesk díky ochrannému filmu, který odpuzuje vodu

cena: 450,- Kč

 

Do eshopu

 

Muc-Off 3 Brush set Motorcycles

Set 3 kartáčů

3 Brush Set Motorcycle je sada kartáčů určená k čištění rámů a všech jednotlivých částí motocyklu, včetně těch s choulostivým povrchem. Umožňuje odstranění špíny i z těžko dostupných místObsah sady: 1x Claw Brush; 1x Detailing Brush; 1x Soft Washing Brush

cena: 640,- Kč

 

Do eshopu

 

Muc-Off Microfibre Polishing Cloth

Vysoce kvalitní utěrka z mikrovlákna velikosti 40x40cm

Muc-Off vysoce kvalitní utěrka z mikrovlákna velikosti M vyniká technologií roztřepeného vlákna, která masivně zvyšuje schopnost absorpce tekutin a eliminuje šmouhy a skvrny při leštění. Špínu rozloží do miniaturních částeček a zachytí ji do vlákna. Výsledek? Povrch je perfektně čistý s hlubokým leskem, který musíte vidět, aby jste uvěřili! Ideální pro použití po umytí. Funguje jako zaručeně rychlé vysoušedlo a pro leštění pomocí Muc Off Miracle Shine!

cena: 240,- Kč

 

Do eshopu

 

Bike-Lift spray indianapolis 400 ml

Waterproof impregnace nejen na textilní brašny

Složení tohoto spreje odpuzuje vodu ze všech povrchů. Impregnací tímto sprejem prodlužujete životnost a funkčnost výrobků. Ideální pro veškeré textilní bundy, kalhoty, rukavice, brašny atd.

cena: 350,- Kč

 

Do eshopu

 

Rapide Leathercream-greasse černý 150 ml

Ošetřující prostředek na kůži

Leathercream-greasse je vysoce kvalitní přípravek pro pravidelnou péči o kožené výrobky. Vsaje se do pórů kůže a udržuje ji pružnou. Chrání a ošetřuje kůži a může se použít na kožené tašky, bundy, moto kombinézy, kožený nábytek, sedla, uzdy, atd. Pravidelným používáním tohoto krému bude kůže pružná, voděodolná, chráněná před nečistotami a prodlouží se výrazně její životnost.

cena: 175,- Kč

 

Do eshopu

 

Ipone Brake Cleaner spray 750 ml

Čistící sprej brzd

Sprej určený pro odmašťování a čištění brzdových kotoučů a třmenů. Výhody:Extra účinné odmašťovadlo: velmi těkavá látka. Na částech nezanechává žádné stopy;neničí spoje. Brake Cleaner může být použit i na špatně přístupná místa, která chcete vyčistit.

cena: 450,- Kč

 

Do eshopu

 

 

Co baterie?

Kapitola sama pro sebe je akumulátor. Baterky totiž nemají rády, když jsou dlouho bez dobíjecího proudu. Proto akumulátor vyndejte a minimálně dvakrát přes zimu dobijte. Pro gelové akumulátory je ideální takzvaná inteligentní nabíječka, která sama vyhodnotí, kdy a jak akumulátor nabít.

Akumulátory EASYBAT

Vysoce kvalitní akumulátory za skvělou cenu

Nejběžnější typy velice kvalitních baterií za super cenu. Výrobky jsou dobře známé na národním trhu pod značkou Unibat, která slavila velký úspěch spoluprací s velkými a prestižními značkami v roce 2005, odkdy jsou jejich baterie instalovány v základním vybavení na BENELLI, BETA, MOTO MORINI, HM bikes, MALAGUTI a DUCATI.

cena: od 510,- Kč

 

Do eshopu

 

Akumulátory NITRO

Vysoce kvalitní akumulátory za skvělou cenu

V nabídce najdete 22 nejběžnějších typů na vaše motorky; nejvyšší standard kvality; vyrobeno dle norem JIS; vyrobeno největším japonským výrobcem baterií; méně než 0,5 % závad

cena: od 380,- Kč

 

Do eshopu

 

BC Battery BC K900

Inovativní nabíječka baterií

Udržuje a chrání všechny typy baterií 6/12V (tradiční s tekutým elektrolytem a odnímatelné kryty, MF, GEL, AGM, VRLA), se specifickým programem pro dobíjení baterií přímo přes 12V zásuvky, „instalace CAN-bus“ (např. motocykly BMW).

cena: 1.600,- Kč

 

Do eshopu

 

BC Battery 708DE BCSPA Smart 1500

Nabíječka baterií

automatická s mikroprocesorem; diodový ukazatel indikuje nabíjecí ciklus a případné anomálie; pro vizualizaci slouží červená a zelená dioda; LED sloupcový voltmetr indikuje stav nabití baterie v reálném čase (50%, 65%, 80%, 100%); desulfikace; obsahuje příslušenství: STD2V, ACC612V, 30AMPPZ

cena: 1.500,- Kč

 

Do eshopu

 

  

 

Nezapomeňte také na řetěz

Mastnota se běžným mycím prostředkem umýt nedá. Musíme tedy použít speciální sprej, který nečistoty tohoto typu rozpustí a přitom nenaruší gumové okroužky, které dnes řetězy těsní.

Muc-Off Chain Cleaner 400 ml

univerzální čistič řetězu

Plně biologicky odbouratelný; vodou rozpustný; bezpečný při použití na carbon; proniká špínou rychle a účinně; odstraňuje i tu nejtužší špínu včetně voděodolných maziv a olejů zanechávajících voskovou vrstvu; odstraňuje oleje, maziva, mazut a zanechává řetěz absolutně čistý; použitelný na všechny řetězy včetně všech typů s gumovými těsnícími kroužky.

Muc-Off High Performance Chain Cleaner byl speciálně vyvinut pro účely rychlého odstranění hrubé špíny a olejů nejenom z řetězu motocyklů, ale je použitelný i pro všechny druhy dosud existujících hnacích řetězů. Unikátní biologicky odbouratelná složka a vylepšené složení čističe bezpečně odstraňuje olej, vazelínu či hrubou špínu a zanechává řetěz bez nečistot. Obsahuje nejmodernější rozpouštědla, která si bez problémů poradí s opravdu velkými nánosy nečistot, maziva a jejich směsmi

cena: 285,- Kč

 

Do eshopu

 

Ipone Chain Clean 750ml

Účinný přípravek na čištění řetězu

Odstraňte olej a mazivo a rozpusťte špínu s použitím kartáče a našeho výrobku; Chain Clean obnoví ohebnost řetězu bez poškození těsnících kroužků; testováno jak na O-kroužky, tak i na X-kroužky.

cena: 450,- Kč

 

Do eshopu

 

Accel MP-403 black

kartáč na čištění řetězu

Speciální kartáč navržený pro čištění motocyklových řetězů; čistí zároveň ze 3 stran a proto je čištění velice účinné a rychlé; v kombinaci s čističem řetězu dokonale a snadno vyčistí špinavý řetěz; druhý konec s dlouhými štětinami je vhodný např. k vyčištění rozety a nedostupných míst

cena: 200,- Kč

 

Do eshopu

 

 

Plachta na motorku

Motorku je dobré přikrýt na zimu neprodyšnou plachtou kvůli ochraně před prachem.

Garage 11105 M plachta BC

Plachta na moto rozměr: 203 x 89 x 120 cm

Plachta na venkovní i vnitřní využití; vhodná při nepřízni počasí; masivní dvojité prošití pro maximální sílu a odolnost; odolné elastické lemy vpředu a vzadu zajišťující bezpečné umístění na motocykl; 100% polyester; taška na plachtu přiložena; odolná vůči plísním a hnilobám

cena: 290,- Kč

 

Do eshopu

 

Garage 12101 L plachta BC

Plachta na moto rozměr: 228 x 99 x 124 cm

Plachta na venkovní i vnitřní využití; vhodná při nepřízni počasí; masivní dvojité prošití pro maximální sílu a odolnost; odolné elastické lemy vpředu a vzadu zajišťující bezpečné umístění na motocykl; 100% polyester; taška na plachtu přiložena; odolná vůči plísním a hnilobám. Barevné provedení - maskáč

cena: 450,- Kč

 

Do eshopu

 

Garage 11105 XL plachta BC na ATV

Plachta na ATV o rozměru 251 x 125 x 85 cm

Plachta na ATV; polyesterová palchta; ideální pro skladování; lehká odolná a těruvzdorná látka; voděodolná; 100% polyester - neztvrdne a nevytáhne se; odolná vůči plísním a hnilobám; dvojté švy; taška na plachtu v balení

cena: 400,- Kč

 

Do eshopu

 

 

Měnit olej na podzim nebo až na jaře před sezónou?

Kdy měnit motorový olej je mezi motorkáři oblíbené každopodzimní dilema. Část zastává názor měnit olej až na jaře z obavy nenechávat nový olej tři – čtyři měsíce napospas vzdušné vlhkosti, stárnutí a mrazu, druhá část motorkářů zase mění olej zásadně na podzim, protože nechtějí, aby vnitřní části motoru byly zbytečně vystavené působení kyselých zbytků, různých úsad a nečistot obsažených v použitém motorovém oleji. Ať už jste zastánce první nebo druhé skupiny, naše nabídka motorových olejů je velice široká.

Ipone 10.4 4T 10W40 1l

Olej pro 4taktní motory

Jde o polosyntetický olej vyrobený pro všechny typy motorek. Má dobrou tekutost dokonce i při nízkých teplotách. Snižuje opotřebení při studených startech. Olej nízké těkavosti. Ve vysokých teplotách snižuje spotřebu oleje. Je úsporným a perfektním řešením pro pravidelné použití u klasických motorek. Standard: API SG

cena: 250,- Kč

 

Do eshopu

 

Ipone Full Power Katana 4T 10W50

olej pro 4taktní motory

Nejlepší z řady 100% synterických čtyřtaktních olejů; určený pro velké závodní motorky; složení tohoto oleje Vám zajistí optimální ochranu proti opotřebení a perfektní mazání celé převodovky; stupeň viskozity 10W50 pokrývá celý rozsah teplot; vyrobeno za přispění nejvyspělejších technologií; standard: API SC - CCMCG-5

cena: 390,- Kč

 

Do eshopu

 

Motul 5100 10W40 Ester 4T

Syntetický olej pro čtyřtaktní motocykly

Motul 5100 Ester řada syntetických olejů pro všechny čtyřtaktní motocykly se společnou olejovou náplní pro motor, převodovku a spojku. Vlastnosti: Syntetický olej pro čtyřtaktní motory moderních motocyklů, doporučovaný většinou výrobců. Díky esterové aditivaci a přísadám pro společnou převodovku a spojku v olejové lázni jde o o optimální řešení pro většinu současných výkonných motocyklů, u kterých výrobce předepisuje tuto viskozitu. Je přizpůsobený pro hydraulické ventily.

cena: 275,- Kč

 

Do eshopu

 

 

Ať už máte starou motorku nebo nový model, vždy ji ukládejte do garáže na delší dobu s plnou nádrží. Nádrž je vyrobena z plechu, který není zevnitř natřen žádným lakem a nijak ošetřen, takže jakákoliv vzdušnost, způsobí nežádoucí povrchovou korozi.

V Bikers Crown nyní probíhájí velké PODZIMNÍ SLEVY ve výši až -60% na vybraný sortiment. Navštivte eshop Bikers Crown nebo kamenné prodejny a využijte snížených cen více než o polovic!

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 19 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Shoei
AGV
Nexx
Premier
Bell
Simpson
XRC
Dainese
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Ipone
Rusty Pistons
MX Agresive
Hyperpro
Bike-Lift
Acebikes
BC Battery Controller
Kriega
Shad
Pack´n go
Sparks
100%
Accel
Falco
Exustar
Milwaukee
Koso
Kellermann
Ögon
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Ison
Alpine
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Moira
Brübeck
Healtech
Interphone
Steel
Motul
Muc-Off
Hiflo Filtro
Bike it