csende

Revoluční kalhoty z dílny Trilobite

Nejpevnější a nejodolnější jednovrstvé džíny, které můžete mít... Nejpevnější a nejodolnější jednovrstvé džíny, které můžete mít...

Česká značka motorkářského oblečení Trilobite Premium Aramid Fashion vypustila do světa naprostou špičku v segmentu motorkářských jeans. Revoluční novinka tohoto roku byla poprvé představena na výstavě EICMA 2017, kde vzbudila opravdový humbuk. Tyto kalhoty pod názvem Ton-Up jsou první motorkářské džíny vyrobené u nás, což by pro leckoho nebylo až zas tak zajímavé, ale pokud vám řekneme, že jsou vyrobeny z materiálu, který je 15x pevnější než ocel, tak to už určitě zbystříte. Dyneema® je džínovina vyrobená z materiálu UHMWPE (polyethylen s ultra vysokou molekulární hmotností) a právě tato vlákna uvnitř denimu jsou takřka nezničitelná. Přesto jsou tak lehká, že plavou na hladině vody...

TON-UP džíny jsou nejpevnější a nejodolnější jednovrstvé džíny, které můžete mít. Polyethylenové vlákno se vyznačuje extrémní odolností, a tak se z něj kromě kalhot Ton-Up vyrábějí i rybářské sítě, chirurgické nitě, ale i tkaniny a z nich oděvy pro extrémní sporty, záchranné složky nebo vojáky. Klasická konstrukce kalhot má velmi decentní civilní vzhled, ale ochrana v porovnání s hmotností a pohodlím, kterou kalhoty nabízí, je to nejlepší co na současném trhu najdete. Veškeré namáhané švy jsou navíc ztrojené, a to nejpevnějšími možnými nitěmi, které si výrobce Trilobite nechává zasílat ze Švýcarska.


Trilbite Ton-Up disponují vlastními certifikovanými chrániči Trilobite Premium CE Level 1, na jejichž výrobě spolupracuje anglický výrobce známých chráničů Forcefield. Ke zvýšení úrovně ochrany přispívá set kolenních a bočních chráničů. 

Džíny Ton-Up s rovným střihem mají na boku jednu skrytou kapsu pro vaše cennosti, jako jsou klíče od motorky nebo mince a dalších 5 standardních kapes. Pro maximální pevnost konstrukce je použité trojité prošívání na vnějším švu kalhot. Dyneema® Denim má výjimečně vysokou pevnost v tahu a odolnost proti oděru a roztržení ve srovnání s jinými materiály, je maximální. Viz níže uvedené video, kde jsou přivázána pomocí materiálu Dyneema® dvě auta k sobě a jedno bezproblému táhne druhé... Ton-Up džíny jistě uspokojí ty nejnáročnější jezdce, kteří touží po optimální kombinaci pohodlí, civilním vzhledu a extrémní úrovni bezpečnosti. Dvouprocentní podíl elastanu ve struktuře materiálu Dyneema® denim zajistí pohodlí při jízdě a zaručí vám větší rozsah pohybu.


Každý kus jeans Ton-Up je naprostý unikát, který má své vlastní výrobní číslo, se kterým se máte možnost zaregistrovat na oficiálním webu Trilobite - www.trilobitemoto.com a díky tomu získat nadstandardní pětiletou záruku. A nejde jen o prodloužení té klasické záruky, nýbrž o poskytnutí maximálního servisu. Pokud se vám povede kalhoty nějakým způsobem přeci jenom poškodit a to i vaší vinou, okamžitě budou opraveny nebo vyměněny. Totéž díky programu Trilobite Crash v případě poškození při pádu. Tento program funguje tak, že svou nehodu popíšete, zdokumentujete a pošlete informace na centrálu spolu s poškozenými kalhotami. Výrobce Trilobite vše zanalyzuje a poznatky použije při vývoji dalších výrobků. Za odměnu vám dá kalhoty nové. 

Kalhoty Ton-Up jsou dodávány v luxusním balení a hned po otevření krabice je na první pohled vidět, že se tady jedná o něco speciálního! Součástí jsou oldschool noviny s veškerými technickými informacemi i kartička s podpisem i fotkou švadleny, která je pro vás ušila. To, že je součástí kalhot i štítek, na který si můžete zapisovat údržbu a čištění kalhot, už je jen malý zajímavý a příjemný detail. 


Další služba, kterou si při koupi Ton Up můžete zvolit, je prodloužená verze. Pokud vám prostě délka standardních velikostí nestačí, prodejce změří, o kolik je potřebujete delší, a do 14 dnů máte kalhoty „na míru“ doma. Samozřejmě za standardní cenu. 

Je jasné, že tyto kalhoty nejsou určeny pro každého a připravte se, že vás budou taky něco stát - přesně čtrnáct a půl tisíce korun... Ale! Jestli chcete něco opravdu originálního, 100% českého s puncem exkluzivity, vyžadujete maximální ochranu, komfort a vůbec, pokud si potrpíte na to nejlepší, tak u kalhot Trilobite Ton-Up to rozhodně najdete...


Trilobite 1860 Ton-up

Cena: 14.490,- Kč

Do eshopu

 

 


Trilobite® Premium Aramid Fashion je značka motocyklového oblečení a doplňků vyvinutých v České republice zvláště pro extrémní podmínky za použití high-tech materiálů. Vývojový tým Trilobite důkladně promýšlí každý detail, který na oblečení najdete. Výrobky Trilobite® Premium Aramid Fashion by měly být první volbou pro jezdce, kteří chtějí sloučit nejvyšší pohodlí s funkčností a bezpečím. Toto jsou hlavní rysy, na které se v Trilobite zaměřují. Navštivte oficiální stránky výrobce
www.trilobitemoto.com, na kterých se dozvíte spoustu dalších zajímavých informací včetně použité techonologie, kompletní nabídku výrobků i seznam míst, kde výrobky Trilobite můžete zakoupit. 

Kompletní nabídku výrobků TRILOBITE najdete na našem eshopu ZDE

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 19 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Premier
Shoei
Simpson
XRC
Nexx
Nitro
Spyke
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Ipone
Rusty Pistons
MX Agresive
Remus
Hyperpro
Bike-Lift
BC Battery Controller
Kriega
Shad
Pack´n go
Sparks
Answer
EVS
Protaper
Polisport
Accel
Falco
Exustar
Milwaukee
Koso
Kellermann
Ögon
Louis
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Zeibe moto
Easybat
Ison
Alpine
Hot Topic
Thor
NGK
Champion
Nitro
Yuasa
Goldfren
Venhill
Xena
Moira
Brübeck
Healtech
Interphone
Steel
Motul
Muc-Off
Slime
Hiflo Filtro
Bike it
Lamax