Princip chladící vesty MACNA

Holandská značka Macna je dlouholetým a osvědčeným výrobcem motooblečení, které je uznávané po celém světě. Ve svém sortimentu má i vychytané výrobky do horkých letních dnů, konkrétně mluvíme o funkční chladící vestě Macna Dry Cooling. Chladící vesta Macna by se měla postarat o teplotní pohodu jezdce v těch nejparnějších dnech.

Tak o čem, že to je řeč? Chladící vesta funguje jako spodní vrstva, ideálně vhodná hlavně pod kožené oblečení.

Na jakém principu funguje?

Do vesty se nalije půl litru obyčejné vody, tělesná teplota a teplota okolního vzduchu ji z vesty odpařují. Důsledkem je, že povrch a vaše kůže se ochladí suchým způsobem předtím, než se zpotíte. Když je nakonec zásobník vody prázdný, jednoduše vodu dolijete a jste zase připraveni být příjemně chlazeni, a to až po dobu tří dnů!

Vesta má příjemnou fleecovou podšívku s antibakteriální úpravou, není problém ji prát. Díky jednoduché konstrukci není nijak nepříjemně těžká a nebude problém ji napasovat pod oblečení i s páteřovým chráničem. Tuto vestu najdete na prodejnách Bikers Crown nebo si ji můžete objednat přímo na našem eshopu. Nabízíme  ji v pěti velikostech za super cenu 2.990 Kč !!!

Kompletní nabídku MACNA si můžete prohlédnout na našem eshopu.

Tuto vestu si můžete objednat hned na našem eshopu.
Najdete ji také na vybraných prodejnách Bikers Crown.

Motocyklové oblečení MACNA je navrhováno a vyvíjeno v Nizozemí samotnými jezdci. MACNA neustále řeší nové výzvy a pracuje na zlepšování, aby vyvíjela ty nejlepší možné produkty pro rozmanité podmínky na silnici. Výsledkem jsou vysoce funkční a stylové výrobky, které jsou i přesto za velice rozumnou cenu.

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 19 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Shoei
AGV
Nexx
Premier
Bell
Simpson
XRC
Dainese
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Ipone
Rusty Pistons
MX Agresive
Hyperpro
Bike-Lift
Acebikes
BC Battery Controller
Kriega
Shad
Pack´n go
Sparks
100%
Accel
Falco
Exustar
Milwaukee
Koso
Kellermann
Ögon
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Ison
Alpine
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Moira
Brübeck
Healtech
Interphone
Steel
Motul
Muc-Off
Hiflo Filtro
Bike it