Originální oboustranný plakát pro tebe

Máte ve své garáži nebo pokoji prázdnou zeď, která by potřebovala trochu motorkářsky oživit? V tom případě pro vás máme malý tip. V aktuálním čísle časopisu Motohouse (6/2016) a Motocykl (6/2016) najdete jako přílohu velký oboustranný plakát z dílny Bikers Crown, na kterém z jedné strany najdete přehled toho nejlepšího vybavení pro jezdce z naší nabídky. Hezky sestavené do kompletů, které vám ulehčí výběr a sladění celkového outfitu.

Stačí si jen vybrat, jestli chcete vypadat jako Michal, David nebo třeba Aneta. Vše je navíc přehledně rozdělené podle typů motorek. Na zadní straně najdete originální černobílý plakát CHOOSE YOUR WAY, který na vaší stěně rozhodně nikdo nepřehlédne.

Přední strana:

Zadní strana:

Kup si poslední číslo časopisu Motohouse nebo Motocykl, ve kterém najdeš tento plakát. Věříme, že se bude líbit...

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 19 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Shoei
AGV
Nexx
Premier
Bell
Simpson
XRC
Dainese
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Ipone
Rusty Pistons
MX Agresive
Hyperpro
Bike-Lift
Acebikes
BC Battery Controller
Kriega
Shad
Pack´n go
Sparks
100%
Accel
Falco
Exustar
Milwaukee
Koso
Kellermann
Ögon
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Ison
Alpine
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Moira
Brübeck
Healtech
Interphone
Steel
Motul
Muc-Off
Hiflo Filtro
Bike it