Nový eshop Rusty Pistons spuštěn!

"Navštiv nový modernější eshop Rusty Pistons a prohlídni si současnou nabídku stylového oblečení pro volný čas..." "Navštiv nový modernější eshop Rusty Pistons a prohlídni si současnou nabídku stylového oblečení pro volný čas..."

Značka Rusty Pistons jde mílovými kroky stále kupředu! Nejen proto nabízí svým stávajícím i novým zákazníkům modernější eshop, který svým designem a hlavně funkčností zpříjemní uživatelům nákup či samotný pobyt na stránkách. V internetovém obchodě rustypistons.cz je převážná většina položek skladem a kromě možnosti platby PayPalem či na dobírku, disponuje vlastními odběrnými místy v podobě našich kamenných prodejen Bikers Crown, kde je zboží připraveno ihned k vyzvednutí. Vývojáři Rusty Pistons se snaží jít stále s dobou a přizpůsobují se výrobou nových produktů náročným požadavkům zákazníků, kteří význávají Kustom Kulture z padesátých let.

Výrobky Rusty Pistons jsou uspořádány přehledně ve čtyřech hlavních kategoriích: Pánské, Dámské, Dětské, Helmy a Doplňky. Každá tato hlavní sekce má své podmenu, které jasně charakterizuje svým názvem obsah, který můžete v jednotlivých odkazech očekávat. Pro nedočkavce najdete v každé sekci po levé straně vyhledávací filtr, pomocí kterého si můžete vyfiltrovat zboží v určitém cenovém intervalu, podle barvy nebo dle velikosti. 

Každý výrobek nabízí spousty detailních fotografií, abyste si dokázali lépe představit zboží ve skutečenosti. K dispozici je i lupa, pro lepší zobrazení detailu...

Další novinkou je tzv. Wishlist nebo-li místo, kam si můžete přidávat výrobky, které vás zajímají a později se k nim rychle vrátit, stačí kliknout na odkaz v pravém dolním rohu Moje oblíbené. Zboží přidáváte do wishlistu kliknutím na srdíčko u detailu produktu, viz. obr. nahoře.

Navštivte nový eshop Rusty Pistons a prohlédněte současnou nabídku této oblíbené značky pro milovníky Kustom Kulture...

Nový e-shop byl vytvořen pro Vás a podle Vašich námětů, proto se budeme těšit na Vaše ohlasy a náměty k dalšímu vylepšení. Vaše připomínky, komentáře, poznámky a dotazy ohledně nového e-shopu Rusty Pistons můžete posílat na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 19 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Shoei
AGV
Nexx
Premier
Simpson
XRC
Dainese
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Ipone
Rusty Pistons
MX Agresive
Hyperpro
Bike-Lift
BC Battery Controller
Kriega
Shad
Pack´n go
Sparks
100%
Accel
Falco
Exustar
Milwaukee
Koso
Kellermann
Ögon
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Ison
Alpine
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Moira
Brübeck
Healtech
Interphone
Steel
Motul
Muc-Off
Hiflo Filtro
Bike it