csende

Navštivte nás na prodejnách nebo eshopu Bikers Crown

Bikers Crown - jediná a nejstarší síť vlastních poboček s působením na českém trhu od roku 2000 Bikers Crown - jediná a nejstarší síť vlastních poboček s působením na českém trhu od roku 2000

V dnešní digitální době mnoho lidí nakupuje přes internet, ale zároveň přibývá i těch, kteří si své on-line objednané zboží chtějí vyzvednout osobně. Jedním z důvodů může být ušetření peněz za dopravu, zásadnější roli ovšem hraje možnost vyzkoušení a kontroly zboží před jeho zakoupením. Při osobním odběru si můžete vybrané produkty důkladně „osahat“ a prohlédnout. Již řadu let vám v Bikers Crown nabízíme jak nákup na našich prodejnách, tak i na eshopu, ve kterém si z pohodlí domova můžete v klidu zboží objednat a nechat si jej doručit až k vám domů. Mimo to si na něm ovšem můžete udělat i nezávaznou rezervaci a zboží si pak osobně vyzvednout a zaplatit na některé z našich 12ti prodejen. Rezervované výrobky z eshopu vám navíce pohlídáme 7 dnů!

E-shop dává zákazníkům nespočet výhod: úspora času, možnost nákupu z pohodlí domova, možnost porovnání zboží a služeb s jinými firmami, můžete se také snadno s firmou spojit (telefon, mail, chat), doptat se na produkt a ihned ho zakoupit. Máte také více času k rozhodování a můžete na něm získat recenze od předešlých zákazníků. Rovněž zde můžete zakoupit zboží, které není momentálně skladem.

Kamenné prodejny mají ovšem zase tu výhodu, že vidíte výrobek naživo, můžete ho vyzkoušet a většinou je dostupný okamžitě bez jakéhokoliv čekání. Vyzkoušet u nás ale neznamená jen to, že si helmu nasadíte na hlavu před zrcadlem. Klidně se s ní projeďte pár kilometrů ať zjistíte, jestli vám dostatečně sedí, není příluš hlučna atp. Kromě toho máme na našich prodejnách profesionálně zaškolené prodejce, kteří vám ochotně poskytnou odborné poradenství či servis. Můžete si s nimi přátelsky popovídat, výrobek vám mohou přímo předvést, ukázat jiné možnosti nebo doporučit výrobek, který bude lépe vyhovovat vašim potřebám. Na prodejnách Bikers Crown také pocítíte nezapomenutelnou atmosféru s důrazem na kvalitu a tradici, která vám prostě navodí chuť jezdit! 

V Bikers Crown nabízíme našim zákazníkům oba způsoby nákupu, protože každý má svá specifika a výhody. Jako jedni z mála ale nabízíme naprosto STEJNÉ CENY jak na eshopu, tak i našich kamenných prodejnách. 


Na prodejny


Přejít do eshopu

 

Během 18ti letého působení jsme se stali výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro ČR a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30ti. Najdete u nás produkty od prémiových světových výrobců jako je Alpinestars, Shoei, Premier, Trilobite, Macna, Fox, Caberg, Falco, Ipone a spousty dalších. 

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 19 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Premier
Shoei
Simpson
XRC
Nexx
Nitro
Spyke
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Ipone
Rusty Pistons
MX Agresive
Remus
Hyperpro
Bike-Lift
BC Battery Controller
Kriega
Shad
Pack´n go
Sparks
Answer
EVS
Protaper
Polisport
Accel
Falco
Exustar
Milwaukee
Koso
Kellermann
Ögon
Louis
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Zeibe moto
Easybat
Ison
Alpine
Hot Topic
Thor
NGK
Champion
Nitro
Yuasa
Goldfren
Venhill
Xena
Moira
Brübeck
Healtech
Interphone
Steel
Motul
Muc-Off
Slime
Hiflo Filtro
Bike it
Lamax