csende

Metabond - kvaltiní přísady do motorových paliv a olejů

Jako aditiva se označují látky, které se přidávají do jiných látek či směsí s cílem upravit respektive vylepšit jejich vlastnosti. Na trhu se objevují aditiva mnoha značek za nejrůznější ceny, ale pokud sháníte oprvadu funkční aditiva, která pouze nezabraňují tuhnutí paliva, tak z vlastních zkušeností vám doporučujeme aditiva značky Metabond. Aditiva Metabond výrazně pomáhají promazávat čerpadlo i vstřiky, stabilizují palivo proti oxidaci, zabraňují usazování nečistot ve vstřikovačích, zlepšují průchodnost palivového systému a lépe chrání proti tuhnutí paliva

„METABOND opravdu funkční přísady do motorových paliv a olejů"

U většiny motorových vozidel se 25% pohonnou hmotou vytvořené energie ztrácí třením. Tuto ztrátu snižují produkty Metabond přibližně o 60%. Nano keramické částice se pomocí motorového oleje dostanou na místa, kde vzniká tření. Tyto částice se dostanou do povrchových nerovností kovových ploch (válce, písty, ložiska, ozubená kola, atd.), kde přilnou k povrchu. Přilnuté částice kromě snížení tření zmenší problémy s netěsností. Ve výfukových plynech se výrazně sníží množství jedovatých látek a zároveň se sníží spotřeba oleje. Keramické částice použité v přípravcích Metabond díky svým rozměrům neucpávají olejový filtr, jelikož jsou menší než otvory ve filtrační struktuře i nejjemnějších olejových čističů (filtrů).

Metabond produkty čistí a mažou vstřikovací systém (čerpadla, vstřikovače) a spalovací prostory (písty, válce a ventily). Odstraňují problémy vzniklé skladováním a přepravou paliva. Odstraňují problémy vzniklé smícháním paliva různého původu (což negativně ovlivňuje jejich stabilitu, zrychluje rozklad paliva a následně znečišťuje palivový systém). Rozpouští vodu v palivu, tím pádem se voda bezpečně odvede ze zařízení.

 

Dále také zušlechťují kovové povrchy a tím snižují tření v místech, kde dochází ke kontaktu s palivem. Díky snížení tření se zvyšuje účinnost motoru, tím pádem se snižuje spotřeba paliva a zvyšuje výkon motoru. Dále zabraňují tvorbě sazí a redukuje množství pevných částic ve výfukových plynech. Více informací o produktech Metabond získáte na oficiálních stránkách www.metabondcz.com.

V níže uvedených termínech můžete potkat na vybraných pobočkách Bikers Crown specialistu značky Metabond, který vám ochotně vysvětlí všechny přednosti jednotlivých výrobků. Pokud vás sortiment Metabond zajímá a chcete se dozvědět více, rádi vás přivítáme na našich pobočkách. 

01. 02. 2019 - Praha Bráník
08. 02. 2019 - Chlumec n. Cidl.
15. 02. 2019 - Plzeň
22. 02. 2019 - Brno
08. 03. 2019 - Písek
15. 03. 2019 - Ostrava
16. 03. 2019 - Olomouc

 


Jaké jsou rozdíly v mazání mezi obyčejnými aditivy z benzinky a produktem, který snižuje tření a zušlechťuje kovové povrchy? Marco Rossi na Brněnském okruhu - Dafit Racing, předvádí rozdíl mezi českým oblíbeným aditivem do paliva a profi produktem Metabond.

 

Nabídka METABOND na našem e-shopu:

Metabond 4T Racing
Aditivum pro motocykly s 4T motory - 250ml

Cena: 1.190,- Kč
Do eshopu

Metabond SPIRIT
Produkt na bázi esterového oleje

Cena: 1.190,- Kč
Do eshopu

Metabond Megalene Plus
Aditivum pro zážehové motory - 250 ml

Cena: 720,- Kč
Do eshopu

Metabond Megasel Plus
Aditivum pro vznětové motory - 250 ml

Cena: 720,- Kč
Do eshopu

Metabond GT Plus
Aditivum do převodovek - 250ml

Cena: 1.090,- Kč
Do eshopu

Metabond Metabond CL
Čistič motorů - 250ml

Cena: 650,- Kč
Do eshopu

 

Kompletní nabídka Metabond

 

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 19 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Premier
Shoei
Simpson
XRC
Nexx
Nitro
Spyke
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Ipone
Rusty Pistons
MX Agresive
Remus
Hyperpro
Bike-Lift
BC Battery Controller
Kriega
Shad
Pack´n go
Sparks
Answer
EVS
Protaper
Polisport
Accel
Falco
Exustar
Milwaukee
Koso
Kellermann
Ögon
Louis
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Zeibe moto
Easybat
Ison
Alpine
Hot Topic
Thor
NGK
Champion
Nitro
Yuasa
Goldfren
Venhill
Xena
Moira
Brübeck
Healtech
Interphone
Steel
Motul
Muc-Off
Slime
Hiflo Filtro
Bike it
Lamax