Logo
Vytisknout tuto stránku

Hledáme nové prostory pro novou prodejnu ve Zlíně

Hledáme nové prostory pro novou prodejnu ve Zlíně

Upozorňujeme všechny zákazníky ze Zlína a blízkého okolí, že z důvodu nevyhovujících prostor, jsme na konci roku 2019 ZAVŘELI zlínskou pobočku Bikers Crown v obchodním centru DOMUS. Intenzivně hledáme v tomto regionu jinou lokalitu, ve které vám nabídneme daleko širší produktovou nabídku a lepší služby, na které jste u nás zvyklí z jiných poboček Bikers Crown.

Pokud máte zajímavé tipy na vhodnou lokalitu pro prodejnu Bikers Crown s prodejní plochou minimálně 350 m2, budeme rádi, když se nám ozvete s podrobnostmi na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Děkujeme!

Navštivte nás na prodejnách nebo na eshopu, všechny naše prodejny jsou otevřeny po celý rok 7 dní v týdnu a jako jedni z mála ale nabízíme naprosto STEJNÉ CENY jak na eshopu, tak i kamenných prodejnách. 


Na prodejny


Přejít do eshopu

 

Během 20ti letého působení jsme se stali výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro ČR a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30ti. Najdete u nás produkty od prémiových světových výrobců jako je Alpinestars, Shoei, Dainese, AGV, Premier, Trilobite, Macna, Fox, Caberg, Falco a spousty dalších. 

Těšíme se na Vaši návštěvu!

© 2000 - 2020 Bikers Crown - motorcycle shop.
All rights reserved