Hledáme nové prostory pro novou prodejnu ve Zlíně

Upozorňujeme všechny zákazníky ze Zlína a blízkého okolí, že z důvodu nevyhovujících prostor, jsme na konci roku 2019 ZAVŘELI zlínskou pobočku Bikers Crown v obchodním centru DOMUS. Intenzivně hledáme v tomto regionu jinou lokalitu, ve které vám nabídneme daleko širší produktovou nabídku a lepší služby, na které jste u nás zvyklí z jiných poboček Bikers Crown.

Pokud máte zajímavé tipy na vhodnou lokalitu pro prodejnu Bikers Crown s prodejní plochou minimálně 350 m2, budeme rádi, když se nám ozvete s podrobnostmi na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Děkujeme!

Navštivte nás na prodejnách nebo na eshopu, všechny naše prodejny jsou otevřeny po celý rok 7 dní v týdnu a jako jedni z mála ale nabízíme naprosto STEJNÉ CENY jak na eshopu, tak i kamenných prodejnách. 


Na prodejny


Přejít do eshopu

 

Během 20ti letého působení jsme se stali výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro ČR a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30ti. Najdete u nás produkty od prémiových světových výrobců jako je Alpinestars, Shoei, Dainese, AGV, Premier, Trilobite, Macna, Fox, Caberg, Falco a spousty dalších. 

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 20 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Shoei
AGV
Nexx
Premier
Bell
Simpson
XRC
Dainese
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Ipone
Rusty Pistons
MX Agresive
Hyperpro
Bike-Lift
Acebikes
BC Battery Controller
Kriega
Shad
Pack´n go
Sparks
100%
Accel
Falco
Exustar
Milwaukee
Koso
Kellermann
Ögon
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Ison
Alpine
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Moira
Brübeck
Healtech
Interphone
Steel
Motul
Muc-Off
Hiflo Filtro
Bike it