Chceš skútr Generic ZDARMA???

Tak a nyní opravdu zbystřete!!! Velká výprodejová akce skútrů Generic právě začíná! V rámci oslav 15 letého výročí Bikers Crown jsme pro vás připravili další slevovou bombu v podobě 2 slevových akcí na skútry Generic. Jedná se skutečně o ojedinělou nabídku,  která v historii Bikers Crown nemá obdoby.

V čem tedy tato výprodejová akce spočívá?

 

1) AKCE: 1 + 1 skútr ZDARMA

Kup si skútr Generic ZION 125 cc a dostaneš ZDARMA skútr Generic ONYX 50 cc. Barevné provedení si můžete vybrat sami.

2) AKCE: LEVNĚJI UŽ TO NEJDE!

Kup si skútr Generic SOHO 125 cc za již 3x zlevněnou cenu!

Všechny tyto skútry jsme shromáždili na nejstarší prodejnu Bikers Crown v Chlumci nad Cidlinou. Nabídka skútru je samozřejmě omezena, proto doporučujeme příliš neotálet. Nemůžeme 100% garantovat vámi požadované barevné provedení skútrů. V nabídce jsou černé, bílé i stříbrné, ale kdo dřív přijde, ten dřív vybírá a bere.

DOPORUČENÍ! Abyste nevážili zbytečnou cestu do Chlumce nad Cidlinou z důvodu rychlého vyprodání skútrů, zavolejte si na chlumeckou prodejnu a domluvte si rezervaci přímo se zaměstnanci pobočky. Vyvarujete se tak případnému zklamání.

Telefonní číslo: +420 604 957 895, +420 495 485 995

 

Kudy k nám?

Prodejna Bikers Crown v Chlumci nad Cidlinou se nachází hned naproti chlumeckému zámku Karlova Koruna. Před prodejnou najdete stylové občerstvení v podobě Airstreamu.

Pražská 481/IV
50351 Chlumec nad Cidlinou

GPS: 50°9'28.14"N, 15°27'1.99"E


 

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 19 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Shoei
AGV
Nexx
Premier
Bell
Simpson
XRC
Dainese
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Ipone
Rusty Pistons
MX Agresive
Hyperpro
Bike-Lift
Acebikes
BC Battery Controller
Kriega
Shad
Pack´n go
Sparks
100%
Accel
Falco
Exustar
Milwaukee
Koso
Kellermann
Ögon
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Ison
Alpine
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Moira
Brübeck
Healtech
Interphone
Steel
Motul
Muc-Off
Hiflo Filtro
Bike it